Jump to content

FILMY


Regulamin działu Filmy

UWAGA!!!

 

 

Wszystkie pliki umieszczone na tej stronie, prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych. Są to jedynie próbki, które mają Was zachęcić do zakupu. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem. Administracja Sat 4 All nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na stronie. Wszystkie pliki zamieszczone na tej stronie nie zostały wrzucone na serwer przez właściciela tej strony. Są one własnością osób trzecich (zarówno jak i serwery na których leżą). Ta strona tylko gromadzi linki plików ogólnodostępnych w Internecie. Pliki są tu w celach testowych (lub informacyjnych) i należy je skasować po upływie 24 godzin od momentu ściągnięcia na dysk (w przeciwnym wypadku złamiesz prawo w Polsce). Oglądając strony poniżej oświadczasz, że przeczytałeś powyższą informację i zgadzasz się z nią. Jeżeli akceptujesz powyższe warunki możesz wejść dalej do działu Filmy. Jeżeli nie akceptujesz natychmiast opuść tą stronę!!

 

__________________________________________________ ____________

 

 

 

Regulamin działu: Filmy

 

 

 

1. Regulamin forum obowiązuje także w tym dziale.

 

 

 

2. Dział służy do podawania linków do filmów.

 

 

 

3. Posty typu "dzięki", "dzięki za wrzut" itp. będą uznawane za spam i usuwane - podziękować można na PM.

 

 

 

4. W temacie niedozwolona jest rozmowa na temat danego filmu.Chcesz porozmawiać na temat danego filmu, zapraszam na PM. W temacie piszemy w przypadku pojawieniem się problemu z linkami, czyli np. linki nie działaja , hasło jest złe, brakuje screena, brakuje któregoś linka itd.

 

 

 

5. Jeśli wystąpił problem z linkiem, hasłem itp. to wystarczy, że jeden user o tym napisze, kolejne posty mówiące o tym samym będą karane ostrzeżeniem i kasowane.

 

 

 

6. Jakiekolwiek przejawy spamu, chamstwa, wulgarnego zachowania czy obrażania innych userów będą odpowiednio karane - ostrzeżeniem lub banem.

 

 

 

7. Zabronione jest podawanie redirect linków (czyli takich, które przekierowują danego usera na inną stronę, dzięki czemu "ktoś" zarabia przez to pieniądze, np.: imagefap itp.), zdjęcia można umieszczać na imageshack, fotosik'u i wielu innych darmowych serwisach. Niestosowanie się do tej zasady także będzie "nagradzane" banem.

 

 

 

8. Zabronione jest zakładanie tematów typu: Proszę o film, Szukam..., tego typu tematy, są od razu kasowane. Od takich próśb jest odpowiedni temat "Szukam Filmu" oraz prywatne wiadomości do osób udostępniających filmy.

 

 

 

9. Poprawnie wyglądający temat :

 

 

w tabeli Tytuł tematu : wpisujemy tylko : tytuł polski / tytuł oryginalny / (data produkcji)

 

 

oczywiście tytuł oryginalny jeżeli istnieje

 

 

w tabeli Opis tematu : wpisujemy nazwę serwera , na którym jest dany upload

 

 

Prawidłowy temat przykład :

 

 

 

Posejdon / Poseidon (2006)

 

[RS]

 

 

 

-> Post musi zawierać screeny (ewentualnie jeśli nie ma screenów okładkę) temat bez screenów (lub okładki) będzie kasowany. (Nikt nie będzie ściągał w ciemno)

 

 

-> Krótki opis -KONIECZNIE!!! Ewentualnie link do opisu

 

-> Waga pliku, jakość

 

-> Link do pliku (musi być kodowany - [*code][*/code]

 

 

 

w tytule poszczególne człony nazwy oddzielamy SPACJĄ!

Nie oddzielamy ich kropką czy też innymi znakami

 

 

 

10. Wszystkie linki zamieszczone na tym forum wstawiamy w

Forums

 1. 41
  posts
 2. 7
  posts
 3. 335
  posts
 4. 1,558
  posts
 5. 6
  posts
 6. 70
  posts
 7. No posts here yet
 8. 37
  posts
 9. No posts here yet
 10. No posts here yet
 11. 243
  posts
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.