Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

tom17

Użytkownicy
 • Content Count

  772
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

tom17 last won the day on November 13

tom17 had the most liked content!

Community Reputation

88 Bardzo Dobra

2 Followers

About tom17

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,302 profile views
 1. Widzisz co napisałem,jakie jest taktowanie No i oczywiście na phoenixe zwora ustawiona na 3,68 MHz ,najlepiej zastosować najnowszy jeszcze oscam obecnie 11572. Po co w ogóle zapisujesz emmy globale do czego Ci to potrzebne,
 2. Karta aktualizuje się cyklicznie emmy lecą shared/global 6/10 dni i się data przesuwa w tierach ,w nagra na 2 miechy karta od razu dostaje uprawnienia .
 3. Nie wiem jaki klient będzie miał prawa do au czy user dvbapi czy zewnętrzny klient (inny dekoder) będzie pchał emmy ,czy karty są w jednym dekoderze . Przypuszczam że w jednym dekoderze masz karty W oscam user na serwerze jeżeli zewnętrzny klient to trzeba mu dopisać au Na dekoderze kliencie w oscam serwer wpisujesz oraz user musi posiadać obydwie grupy 1i 2. W takim razie będzie ok jak już spadają emmy .
 4. Doskonale będzie działać dwie karty i więcej na jednym porcie w newcamd . Lecz au nie wykonasz . Daj jednemu userowi dvbapi au i dostęp do grup z kartami i wykona au . Najlepiej to po protokole cccam uprawnienia pchać. Kolorem port dla klientów (biorców) aby na jednym porcie odbierali karty a zielone porty dla dekodera klienta aby mógł wykonać au ,na serwerze w oscam user klient do au będzie miał przypisane au i grupy kart, klient będzie miał dwa readery newcamd wpisane w oscam server .
 5. Musisz utworzyć 3 readery,kardy reader ma mieć w device wpisane ip lub domena oraz port . Jesteś pewny że wszystkie linie masz N a nie np co najmniej jedna z nich jest C . Wybierasz w oscamie Files i masz oscam dvbapi. Piszesz że masz dostęp do oferty tv z tym Caid " 0100,1801,0500,1803,1961,1861,0B01,1884 " Na podstawie w/w Caid tworzysz w oscam dvbapi priorytety P: 0100:000068 P: 0B01 P: 1803 P: 1861 P: 1884 #itd..... wpisujesz odpowiednie caid z priorytetem P: P: # na koniec ignorujesz resztę czego nie otrzymujesz I: 0
 6. tom17

  Zgemma h9s

  Oczywiście pilotem w ustawieniach sieciowych w dekoderze nadajesz wszystko na sztywno (wyłączasz DHCP) i wpisujesz ip,maskę ,bramę itd .... a potem wpisujesz takie ip w TotalCommander lub DDC .
 7. tom17

  Zgemma h9s

  To że przerobiłeś linijkę C dla oscama nie oznacza że ją uruchomisz ,najpierw zainstaluj oscam ,skonfiguruj dekoder w ip i resztę i połączysz się przez FTP i dopiero skonfigurujesz oscam.
 8. tom17

  Zgemma h9s

  Nie ma to jak poczciwy oscam .
 9. Masz identyczny mac adres następuje konflikt musisz w jednym zmienić mac adres.
 10. tom17

  Problem OSCam

  Daj np boxtype = none Najlepiej całkiem wyłącz dvbapi. Dvbapi jest przydatne dla dekoderów. Nawet nie raczyłeś sprawdzić tego co napisałem ,szkoda czasu dla takich poświęcać . Jak nie ,oczywiście że tak .
 11. tom17

  Oscam NBOX

  Czym to utworzyłeś ,zapewne windowsowym edytorem ,użyj notepad2 ,może źle to zrobiłeś coś nie tak wpisałeś w plik startowy. Wystarczyło by podmienić oscamy ,pobranemu oscamowi zmienić nazwę na taką jaką posiada już wgrany oscam który chcemy zmienić,ubić oscam i wysłać przez FTP po prostu nadpisać i uruchomić stary oscam a pracował będzie nowy oscam.
 12. tom17

  Oscam NBOX

  SH4 dla nboxa. https://www.sat-4-all.com/board/applications/core/interface/file/attachment.php?id=21569
 13. tom17

  Problem OSCam

  Przeczyść chip karty czymś z % ,podklej kartę taśmą po drugiej stronie chipa aby po wsunięciu w czytnik mocniej docisnęło chip do styków czytnika . Zastosuj najnowszy oscam 11571 przez FTP wrzuć .
 14. Konwerter do wymiany lub pozostaje precyzyjnie ustawić antenę .
 15. tom17

  Nbox Image pod FEDC

  Na pewno włożyć kartę w czytnik jeżeli jest ,podłączyć kabel do anteny ,podłączyć dekoder do internetu kablem ,podłączyć do gniazdka i włączyć . Jeżeli masz linie to zalogować się do oscama przez przeglądarkę np 192.168.1.123:8888 (oczywiście wpisując aktualne ip dekodera) i skonfigurować oscam pod posiadaną ofertę programową.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.