Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

kameleon11116

Donator 2019
 • Content Count

  237
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Bardzo Dobra

About kameleon11116

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Tuner
  VU+Ultimo4K, DM800HD se, N-Box

Recent Profile Visitors

372 profile views
 1. Player nie ale masz uruchomiony JDownlader. Zamknij JDownlader na PC to jak odświeżysz nie będzie już tej ikonki Wpisz jakąś inną nazwę w IPTV ,dowolną bez żadnego IP . Wejdź w pilota i zobacz co pokaże jak odświeżysz na stronie MyJDownladera.
 2. Witam Klikasz na tą z nazwą wpisaną w dekoderze, po chwili wyskakuje okienko do potwierdzenia captcha . Potwierdzasz i dekoder powinno połączyć. https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/download-with-jdownloader/
 3. Witam Na VU+ Ultimo 4K robiłem teraz Nic takiego nie ma miejsca (VTI) Poza tym trzeba ponownie dać ( to co zapodał @Mario hosta ekinon z poprawką.
 4. Tak jak napisałem!!!! wybierz i zielony !!!!
 5. No i ??? pobrałeś zainstalowałeś OK ? czy co ? W czym problem?
 6. Jaki serwer masz ustawiony do aktualizacji ? Tak ma być
 7. Toć to stara , wiele hostów nie będzie działać. Musisz zaktualizować.
 8. Witam @tomasz291 jak masz już pobrany plik z IPTV na kompie to możesz to zrobić tak : lokalizację widać na obrazku gdzie trzeba wrzucić. Nie potrzeba otwierać żadnych portów.
 9. Witam @aidan76 podmień plik z hostem od @Mario . Jest tu strona lub dwie do tyłu . W momencie wołania odpal na stronie ( w przeglądarce) jakiś film i potwierdź captcha
 10. @marikak97 ale z Ciebie leniuszek . W poprzednim tygodniu tyle tu się pisało na ten temat. Zakładasz konto na www....My.JDownloader -DARMOWE. Dodatek do przeglądarki lub apka na telefon. Dane do logowania w Ustawieniach IPTV Jak na TV pojawia się komunikat o weryfikacji to na kompie (musisz być zalogowany w My.JD) pojawią się dane do weryfikacji
 11. Witam Nie nie używam na telefonie . Mam zainstalowany JD na kompie , konto na My.JDownloader i dodatek do Chrome. Wszystko działa.
 12. ????? Przecież wyświetla się wirtualna , shift (ewentualnie niebieski) i pod 2 masz @ ot i wsio .
 13. Witam @marikak97 nazwa jak chcesz do wyboru . Konto na My.JDownloader i te dane w ustawieniach IPTV.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.