Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

masterpolo

SUPER MODERATOR
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

masterpolo last won the day on May 19

masterpolo had the most liked content!

Community Reputation

80 Bardzo Dobra

About masterpolo

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Tuner
  FUSY Z EGAMI FOR FUN

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pobierz z 1 postu wersję od Mario i skopiuj po ftp wtedy bedziesz miał już wsio ok.
 2. Wielkie dzięki. Działa. Jutro podrzucę Ci grafikę. Pozdrawiam.
 3. Jakbyś zastosował się do rad to byś miał wszystko w oscam. Jeśli skopiowałeś tylko te 6 linii bez ich rozpisania to nie miało prawa działać. Jak chcesz wpisać linię to musisz zrobić to dla każdej z osobna. Wchodzisz w zakładkę READERS i tam klikasz add reader. Dalej to już wpisujesz to co masz.
 4. Everyone has their favorite soft. I have EGAMI. In Zgemma H9 TWIN openatv CI + did not work a month ago. And that's what I was interested in. Best regards
 5. Musisz sobie teraz tylko swój reader dopisać i najlepiej zrób to właśnie poprzez webinterface. Wejdź sobie w zakładkę files i zobacz gdzie masz dokładnie pliki konfiguracyjne. Patrz na linię ConfigDir: twojalokalizacja To że sobie podmieniasz to nie znaczy że robisz to dobrze.
 6. na pkt moduły działają tak samo jak na Egami 9, ale Egami 9 jeszcze jest w fazie testów. Ja mam dwa moduły, ale mam je na jednym kablu w zaawansowanej konfiguracji. Na pli moduł Vertimatix czkał jak głupi,Viaccess śmigał. Nie odpowiem Ci czy oba moduły działają jednocześnie bo nie mam ich na osobnych głowicach i teraz tego nie jestem w stanie sprawdzić.
 7. po prostu testuje jak potrzeba. zwracam honor, jednak śmiga. Po prostu na szybko testowałem przez wypadem i nie zrobiłem full restartu. Moduł Vertimatix XtraTv i NTV+ Viaccess śmigają bardzo dobrze. Dzięki.
 8. Jedyne image na jakim oba moduły pracują idealnie to EGAMI 9. Soft Pkteam niestety na obu dostaje info ze moduły są niekompatybilne z moim odbiornikiem. Tak samo jest na openatv. Na Openpli tylko jeden moduł działał zadowalająco. Kupiłem swojego twina tylko z myślą o wykorzystaniu tego elementu. Jednak na razie EGAMI 9 jeszcze jest w fazie testu bo trzeba poprawić 1 opcje związana z audio.
 9. Bo to temat rzeka do nabijania postów. Każdy sobie może pisać o swoich subiektywnych wrażeniach i porównaniach.
 10. masterpolo

  Selfsat

  Ja ostatnio for fun kupiłem na all.. Za śmieszna kasę hd30d. HB 13e 10-11dB max. Tak jak kolega wyżej pisze, kupiłbym hd50 jeśli miałbym na niej systematycznie oglądać.
 11. w pierwszym poście masz aktualne dostępne wersje. Ja korzystam z wersji od Mario. Alltube działa dla mnie zadowalająco. To co mnie interesuje działa.
 12. Ja ten post widziałem na własne oczy, nie kręć teraz. Nie będę kopał się z koniem. Moja decyzja niezmienna i na przyszłość proszę inaczej dobierać słowa.
 13. oryginalnego posta kasowałem ja i pisałeś w nim wyraźnie że odbyłeś ciekwą dyskusję z autorem czyli sss i teraz wiesz co Tu się cytuję "odpie..", czyli chodzi Ci o Nasze forum, które w tym momencie obraziłeś. Dalej pisałeś na temat eurosport player że Mario go nie poprawi bo tego akurat znów cytuje "nie zreżnie". Więc tutaj wyraźnie obraziłeś Mario. Jeszcze masz jakieś pytania?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.