Jump to content

masterpolo

SUPER MODERATOR
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

masterpolo last won the day on May 19

masterpolo had the most liked content!

Community Reputation

34 Bardzo Dobra

About masterpolo

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Tuner
  FUSY Z EGAMI FOR FUN

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tym androidem byłbym ostrożny, zawsze z dużej chmury mały deszcz. Zgemma myślę jest i będzie. Dwa H9 Twin były w PL już kilka miesięcy temu. Jeśli chodzi o mnie i Egami na Zgemme to jak najbardziej.
 2. ja już wiele razy powtarzałem że Zgemma to konkret produkt jest. Od H2 miałem je w ręku i jedynie H7 jakaś taka wykonana nieestetycznie. H9 to najlepsza seria. I widać Zgemma idzie dalej, 2xCI+.. na rynku są 2 inne boxy które mają taką opcje..a kosztują kilkaset pln więcej. Podstawą Zgemmy są sterowniki, jeśli np chodzi o EGAMI to każda kompilacja i instalacja idzie od strzała. Może w październiku sobie sprawię ten model. Będę sobie monitorował ten model.
 3. moje pikony są w rozmiarach 400x170 i 220x132. Rozumiem że za duże rozmiary w sensie waga pliku? Co do referencji to zainstaluj sobie jakiś program typu dreamboxedit albo e-channelizer, osobiście polecam ten drugi i poświęć trochę czasu. W programie dostępne są opisu "how to" i na pewno sobie poradzisz.
 4. Dodatkowo z poziomu pluginu Polskie Listy Kanałów Masterpicony
 5. na stronie głównej forum masz jeden sklep i zarazem serwis do wyboru. Z tego co widzę mają najtaniej.
 6. dla jasności to jest Nasze i tego się trzymamy. rango_channel_list_updater03032019.tar.gz
 7. Oficjalnie jest tylko z serwera EGAMI. Fizycznie nie leży na żadnej stronie. @marqo ja jeszcze nie dodałem tej listy..właśnie się za to zabieram.
 8. a na serwerze EGAMI jest wersja 03032019, każda inna jest nie Nasza. Pisałem wyżej że pojawiła się inna wersja, ale nie dopuściliśmy jej do ruchu bo robiła u Nas pewne problemy.
 9. A to dziwne, bo plugin ostatnia wersja jest z marca tego roku i posiada zarówno listę SETO jak i pikony do pobierania. Jeśli ktoś robił do niego grafiki to tylko Ja i Pingu, pojawiła się inna wersja pluginu, ale dla Nas nie była dopracowana tak jakbyśmy tego chcieli. A że dopadło Nas lenistwo i w tym roku robimy więcej "przy domu" to wersja 03032019 jest ostatnią na teraz. Listę byzka dodam jeszcze dzisiaj.
 10. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 11. wg dzisiejszej info dodano część hostów polskich. Just a quick update especially for the Polish users, a lot of the hosts are back for todays pending update to be released later - more to be added shortly in the Polish section. More hosts are added in the other sections including Webstream shown in the screenshot.. ive not forgotten about you! ;-) As a side note: this may be obvious to some but if you are in the UK and using a VPN to place you outside the UK then the BBC iPlayer will show no links - again, this maybe obvious to most but it was reported not working until the member turned off his vpn. BBC has GEO restrictions so therefore will not allow you to view outside of the UK.
 12. Zapowiadany wcześniej plugin . Nie instalowałem, ale po rozpakowaniu ścieżki prowadzą do IPTV Player. LINK
 13. chyba wczoraj na innym forum o tym czytałem, ale że mnie to nie interesuje to wolę odesłać samego zainteresowanego. Lepiej wiedzieć zanim wyda się kasę. Powodzenia.
 14. jeśli się nie mylę to na ultimo 4K nie działają równocześnie oba moduły. DUO 4K już to podobno ma opanowane. Poczytaj też o Gigablue 4K Quad. Też ma 2x CI+
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.