Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

Romulus2

Użytkownicy
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Romulus2 last won the day on April 9 2019

Romulus2 had the most liked content!

Community Reputation

11 Dobra

About Romulus2

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Romulus2

  Problem OSCam

  Przeglądam zamieszczone tu konfiguracje i zastanawiam się do czego słuzu i jaka powinna być wartość parametru pmt_mode=0 1 czy 6? Kiedys przeczytałem, że 0 dajemy gdy korzystamy z oscam.dvbapi, 1 gdy nie korzystamy, a 6 jest dla image Openpli, ale czy tak jest w rzeczywistości?
 2. Graterlia od ok roku jest płatna, jak masz subskrypcję wszystko możesz zainstalować z poziomu tunera. Ponadto aktualna subskrypcja jest tylko na tunery z architekturą mips i arm. Od 14 miesiecy nie jest juz dostępna oficjalnie wersja na sh4, chyba że poszukasz w czeluściach internetu. Jaki masz tuner?
 3. W Gos działają z powodzeniem najnowsze kompilacje dla sh4 @Jej@n.
 4. Panowie, potrzebuje działające IPtables do ostatniej (przed usunięciem) wersji GOS na sh4.
 5. Choć wszystko już zostało w tym temacie napisane, napiszę coś od siebie. Jak donoszą użytkownicy z innych forów, pikseloza na najnowszych filmach jest na Sparku Triplex i na Sagemcomach, a na nbox 5800 nie ma. Choć jestem w tym temacie lajkiem, to wydaje mi się, że problem leży w driverach tych tunerów. Dla przykładu w image Graterlia doinstalowałem parę składników (dawnego frameworka) i część filmów zaczęła się odtwarzać poprawnie (wcześniej był biały ekran).
 6. Przepraszam za OFF , ale w temacie IPTV nie dostałem kompletnej odpowiedzi, a uważam autora wątku za kompetentną ( w sensie z największą wiedzą) osobę do udzielenia odpowiedzi. Zdzisław22, pamiętam, że swego czasu miałeś tuner UHD, niestety od jakiegoś czasu na tym tunerze i ESI występuje pikseloza/szatkowanie/biały ekran na nowych filmach w IPTV Playerze, czy poradziłeś sobie z tym problemem?
 7. Witam, przepraszam, jeżeli problem już był ale nie potrafiłem go wyfiltrować na forum. Od dłuższego czasu mam problem z odtwarzaniem niektórych filmów (przeważnie nowych), objawia się to białym ekranem zamiast obrazu lub pikselozą. Dla przykładu podam film Mumia (2017) z hosta paczamy.pl (tutaj mam pikseloze) Mam tuner SAGEMCOM88, próbowałem na różnych image (GOS, HYPERION, OPENPLI 8.6) ale zawsze mam ten sam problem. Po ściągnięciu na dysk systemowy player również nie odtwarza materiałów. Zauważyłem , że większość tych materiałów ma oznaczenie 2.35 (liczba po ilości klatek wyświetlana na infobarze playera). Czy da się coś z tym zrobić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.