Jump to content

burzaa4

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Pozytywna

About burzaa4

 • Rank

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Tuner
  bsla
 1. Ok dziękuję A nie wiesz przypadkiem czy dało by radę ogladać jeden strumień na żywo w hoście urllist z pliku txt np. coś takiego [sTREAM] Twitch ; ?
 2. Hej wszystkim. Mam nboxa z enigmą2 jest w nim twitch tv ale nie znajduję kanału esl_lol_pl jak można go oglądać? Da się edytować jakiś plik by ten kanał wyszukać? Może jakaś edycja XML czy czegoś podobnego? A może da się oglądać ten kanał w innej aplikacji np. jakiś player do odtwarzania m8u?
 3. Mam problem z epg niby wklejam to z tej strony https://github.com/oe-alliance/oe-alliance-core/blob/4.0/meta-oe/recipes-oe-alliance/enigma2-plugins/epgimport-rytec/rytec.sources.xml wrzucam na dekoder nbox z hyperion 5.1 coś tam ściąga ale nie na wszystkich kanałam mam epg.Od kilku dni szukam rozwiązania. Na openpli w nand jest taki program epgrefresh i tam działa to świetnie na dodatek w minutę (98% kanałów)natomiast na hyperionie ten wbudowany epg nie działa mi wcale lub w 5 procentach te dodatkowe pluginy epgImport nie działa wcale a crossepg długo pobiera i to nie wszystkie polskie kanały tylko jakieś 60%. Co można zrobić by było epg przynajmniej jak na tym z openpli? Dałoby się np. to epgrefresh z openpli przerzucić do hyperiona taka aby tam działał? Na hyperionie jest wyższy python niż w openpli może dlatego tam nie działa?
 4. Bardzo dziękuję za odpowiedzi w końcu wiem do czego służy ten patch.Zastosowałam i działa wszystko.Proponuję napisać przy tym patchu do czego to służy bo szukałam ze dwa tygodnie rozwiązania zmiany pythona na wyższy a okazuje się że nie trzeba wystarczył ten patch. W każdym razie BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TWOJĄ PRACĘ.Pozdrawiam:)
 5. Host kinoman ma pythona 2.7.9 Ja ma OpenPli 8.6 z pythonem 2.6 na USB Czy ten OpenPli 4 nie jest przypadkiem starszy niż 8.6? Jakim cudem maż wyższy python? Próbowałam już Hyperiona 3 i 4 i 4,5 ale tam też był python 2.6. Jedyny python wyższy był w hyperion 5,1 beta ale tam z kolei nie mogłam się z nim połączyć bo nie pokazywał połączenia internetowego.
 6. Ktoś mógłby mi wyjaśnić co robi ta poprawka obsługi HTTPS dla image'a OpenPli 8.6. Czy wgrając tą poprawkę i wszystko z tego poradnika inwazyjnego zmieni to coś w kwesti tych komunikatów w iptv dotyczących pythona 2.7.9?
 7. Hej wam mam pytanie dlaczego przy nowym systemie przy próbie stworzenia nowego readera w http wywala mnie z przeglądarki? w ftp jest ok .System to openpli 8.3 w nboxie białym
 8. burzaa4

  Problem z openpli

  Dobra poddaje się dziękuję za odpowiedź
 9. burzaa4

  Problem z openpli

  Aha i wszystko jasne :mellow: proszę odpowiedz na jedno pytanie a więcej nie będę zawracać głowy.Czy da się odkodować kanały bez karty w czytniku nboxa? Te numerki z oscama śnią mi się po nocach od dwóch tygodni.Próbuję coś wyczytać i zrozumieć i przedewystkim znaleść ale jest tego bardzo dużo a nie wiem co jest aktualne a co nie.Proszę się nie denerwować każdy kiedyś zaczynał a ja próbuję od teraz.
 10. burzaa4

  Problem z openpli

  Związek jest taki że mam problem z openpli gdyż nie wiem jak ustawić oscama :)jestem na Oscam 1.20-unstable_svn build # 7119.Może od poczatku czy jest możliwość oglądania wszystkich kanałów bez karty w nboxie? Jeśli nie to czy z kartą smart hd nieaktywowaną będzie taka możliwość? Czytam to forum ale nie wiele rozumiem oscam jest czarną magią.nie portrafię go ustawić tz nie wiem co się ustawia.Orginalnie pisało tak:# oscam.conf generated automatically by Streamboard OSCAM 1.20-unstable_svn build #6233 # Read more: http://streamboard.gmc.to/svn/oscam/trunk/Distribution/doc/txt/oscam.conf.txt [global] logfile = stdout cachedelay = 120 nice = 10 preferlocalcards = 1 saveinithistory = 1 [monitor] hideclient_to = 15 appendchaninfo = 0 [dvbapi] enabled = 1 au = 1 boxtype = none user = dvbapi pmt_mode = 1 [webif] httpport = 8888 httprefresh = 5 httpallowed = 127.0.0.1,192.168.0.0-192.168.255.255 Czy ktoś mógłby wytłumaczyć czy jak tu coś pozmieniam to kanały się odkodują?
 11. burzaa4

  Problem z openpli

  Cześć wszystkim. Chciałam się was zapytać jak sprawdzić czy dekoder nbox z enigmą wogóle wykrywa kartę? Tz mam dwie karty jedna to nka na abonamęt który opłacam a druga to nc+ smart hd jeszcze nie aktywowana.Wkładam do nboxa z enigmą raz jedną raz drugą ale nic się nie dzieje tz ściągnełam cały folder var na komputer ale w folderze log nic nie ma.Czy mam jakoś ustawić oscama czy coś?Nie ukrywam że wolałabym nie bawić się kartą nki bo to nie moja karta.pomoże mi ktoś zacząć edukację?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.