Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

laurier07

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About laurier07

 • Rank
  Nowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję bardzo. Udało się .. Dekoder wyłącza się już bez problemu. Kluczem okazał się brak pamięci. Po usunięciu wtyczki MediaPortal przez FTP zgodnie z zaleceniem @Janek66 dekoder wyłącza się już bez problemu. Dziękuję wszystkim którzy pomagali.
 2. Picony mam na PENDRIVIE podpiętym, tak samo pozostałe pliki które można tam przechowywać.
 3. no właśnie, problem w tym, że nie da się uruchomić zarządzania etycznymi z powodu braku pamięci Flash, dlatego jedyne wyjście do deinstalacja przez putty, a zapomniałem jak się to robili. W ostateczności, zainstaluje VTi 14, jednak na ta chwilę wolałbym spróbować naprawić aktualny system. Mam sporo swoich konfigow których ustawienie zajęło mi sporo czasu.
 4. Witam. Na pokładzie VU+ Solo SE zainstalowane VTi+ 13. Od jakiegoś czasu nie da się dekodera "głęboko" wyłączyć. Objawia się to zawieszeniem podczas shutdownu. Nie za bardzo wiem co może być powodem. Zauważyłem też że będąc we wtyczkach i chcąc zainstalować/rozinstalowac jakieś pluginy (typu MediaPortal) nie mogę tego zrobić gdyż pojawia się informacja że nie mam miejsca na dysku i operacji nie da się wykonać. Niestety nie wiem jak odinstalowuje się pakiety przez putty, więc gdyby ktoś mógł pomóc byłbym wdzięczny. Być może problem z wyłączaniem dekoderu jest ściśle powiązany z brakiem miejsca na dekoderze. Dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
 5. Prosiłbym o pomoc. Multiroom lokalny, na oscamie postawionym na Gargoyle. Dekoder CrybtoBox łączy bez problemu, Ferguson Ariva mimo połączenia po jakimś czasie sama się rozłącza. Oczywiście na ekranie zakodowane. Log:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.