Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

copperman

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Pozytywna

About copperman

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Małopolska
 • Hobby
  elektronika u¿ytkowa
 • Tuner
  DM 7080 HD
 1. Czy jest stabilny OSCam do DM One?.Mam wyliczony rsa do karty conax i na OSCam Modern wylatuje aut.
 2. Dzięki za informacje, ostatnia aktualizacja naprawiła błąd .Podziękowanie dla Mario.
 3. Mam taki problem z YouTube ,w najnowszych wersjach Eplayera kiedy próbuję otworzyć muzyczne wideo ,mam info że problem z decryption i może otwieram może 5% teledysków .Wróciłem w beckapie do starszej wersji obrazu ,gdzie jest wersja 2019.09.08.01 i tu żadnego problemu. Tuner DM 7080HD.
 4. Szybko poradzono sobie z Media Portal na ONE ,to myślę,że e2player też by zadziałał.
 5. Cześć,próbowałem wgrać E2player do Dreambox One ,ale nie da się wgrać zależności.Jakiś pomysł?
 6. OK ! dziekuję za info ,po prostu spanikowałem,że u mnie coś nie gra.Przepraszam za zamieszanie.
 7. [ Witam .Nie wiem ,co się dzieje ,ale ostatnia wersja to 10.11.05.Od tej pory nie mogę zaktualizować wtyczki.Działam na OE 2.5.Może jakaś rada?
 8. Dziękuję ,przeinstalowałem player i ruszyło. Po prostu z backapu wrzuciłem starszy obraz a na nim widocznie była też stara wersja IPTVPlayera Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
 9. Dizękuję za podpowiedż ,sprawdziłem na ALLTUBE serial Diagnoza i na komputerze leci a tutaj mam tą wiadomość.Pozdrawiam.
 10. Witam,dzisiaj zauważyłem taki problem,na ALLTUBE czy Nasze Kino,kiedy chcę otworzyć film mam wiadomość ;protocol not found code 1330794774. Co to może być? Pozdrawiam.
 11. Kolego SSS ,nie wiem ,jak mogły się zmienić moje lokalne parametry .Ja tylko wskazuję ,że w poprzedniej wersji IPTV nie było tego problemu. Widzę ,że już Ci nerwy puszczają ,więc już uciekam .Nie będę już wchodził Ci w drogę. By!
 12. Witam SSS. Po aktualzacji do ostatniej wersji w Kinoman seriale chciałem nagrać kolejny odcinek ''Orange the new black'' a tu klops.Mam info ,że nie ma miejsca na dysku. Zmieniłem w Barry Allen obraz na OpenHD , nie zrobiłem aktualizacji i mogę nagrać kolejny odcinek. Proszę,rzuć na to okiem.Z góry dziękuję.
 13. Witam, Poprawione w wersji "96.00.05.00". Pozdrawiam, SSS Jestem pod wrażeniem ,dzięki za poprawkę .Widzę,że to wygląda jak koncert życzeń ,ale z Nowym Rokiem życzę koledze samsamsam cierpliwości i wyrozumiałości dla nas,beneficjentów tego projektu. Pozdrawiam.Roman.
 14. Coś złego się dzieje z streamliveto. Brak linków,na ich stronie porobili jakieś kurtynki i klapa.
 15. samsamsam ,podziękowanie za korektę Livestreamto.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.