Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

Joselel

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Pozytywna

About Joselel

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Tuner
  Vu+ , Dreambox

Recent Profile Visitors

130 profile views
 1. Kol. @kameleon11116 dzięki za info super zrobiłeś to tymi obrazkami, dla kogoś kto to pierwszy raz robi to oczywista pomoc. Mój problem polegał na tym że wcześniej instalowałem TSIPlayer i on przepisał adres w e2playerze, tyle razy to robiłem i takiej niespodzianki jeszcze nie miałem, widocznie to robi wiek. Pozdrawiam
 2. Kol. @zdzisław masz rację jeżeli tak piszesz, gdyż trudno mi to sprawdzić gdyż wykasowałem folder IPTVPlayer. Zainstalowałem od nowa z wszystkimi dodatkami IPTVPlayer, lecz mam problem z WP Pilot żąda rozwiązania reCAPTCHA, co ciekawe nie robię to pierwszy raz i sam w to nie mogę uwierzyć gdzie ten problem.. Na TV mam komunikat: Waiting for client connection. Start JDownloader następnie My.Downloader, na dole okna na zielono pisze że jestem połączony, klikam dalej My.JDownloader.org otwiera się okno z ikonką JDownoadera@ i tu brakuje drugiej ikonki duo, klikam aktualizację lecz nic się nie dzieje. Mam nadzieję że ktoś z Kolegów pomoże w tej sprawie.
 3. Kol. @tomek6680 Twoja komenda telnetem jak również Kol. @kameleon11116 nie zadziałała ten sam rezultat: No packages removed. Komendę telnetem robiłem kopiuj/wklej więc błąd polecenia wykluczony. Usunąłem folder IPTVPlayer i restart GUI, niemniej jestem ciekawy dlaczego nie można było u mnie zrobić to telnetem..
 4. Panowie mam w vuduo oprogr. VTI 11.0.2 zainstalowany IPTVPlajer nie mogę go usunąć telnetem poleceniem : opkg remove enigma2-plugin-extensions-e2iplayer - mam odpowiedź: No packages removed. Czy mogę folder IPTVPlayer z wszystkimi plikami w FileZilla po prostu usunąć..
 5. Dzisiaj weeb.tv znów działa, Darmowa TV w większości również, lecz na kilku programach obraz jest nie ostry, gdyby nie Twoja uwaga w ogóle bym nie wiedział że w Infoversion jest Darmowa TV. Chciałbym żeby WP Pilot działał u mnie w E2iPlayerze tak dobrze jak na Androidzie w Kodi, mocno liczę że po ponownym wgraniu vti będzie ok. (gdyż duo 2 jest mojej żony) i nie daje mi spokoju. Może jutro znajdę czas by to zrobić, dam znać z jakim efektem.
 6. @ marian123 już pisałem w przedostatnim poście ze WP pilot jeżeli odtwarzam zewnętrznym eplayerem 3 bez buforowania to obraz i dźwięk idzie na wolnych obrotach i "stęka", natomiast jeżeli zmienię na buforowanie wszystko idzie normalnie lecz po 3 - 5 minutach przerywa i buforuje na nowo (trzeba czekać 2 minuty niż buforowanie dojdzie do 100 %) . Nic innego mi do głowy nie przychodzi, jutro będę próbował całą instalację duo2 od nowa. Pzdr.
 7. WP Pilot z mydowlosder mam to za sobą jestem dawno zweryfikowany , wszystko działało jak należy, teraz tylko są problemy. Jedynie co mi przychodzi do głowy to vti instalować od zera, no i zobaczymy.
 8. Kol. @mandriva oczywiście że na PC działa. Posiadam duo2 oprogramowanie vti -14.0.5 E2iPlayer 2019.12.16.01 Od dłuższego czasu mam problemy w odbiorze weeb.tv oraz WP Pilot, to że mieszkam poza granicą PL nie ma chyba znaczenia. Weeb.tv po dwóch minutach wybija używam zewnętrzny eplayer 3 bez buforowania, czy z buforowaniem to samo. WP Pilot bez buforowania wideo i audio idzie na zwolnionych obrotach, z buforowaniem normalnie lecz po 3-5 minutach samoczynnie buforuje na nowo. WP Polot na PC oraz w Kodi na Androidzie działa normalnie. Usunąłem i zainstalowałem E2iPlayer z wszystkimi dodatkami na nowo, lecz nic to nie zmieniło. Może ktoś z Kolegów będzie miał pomysł jak ten problem rozwiązać.
 9. Panowie działa Wam weeb.tv u nie brak poprawnych linków, wczoraj działało bez zastrzeżeń (czyżby to tylko u mnie).
 10. Duże dzięki tego właśnie szukałem. Pozdrawiam
 11. Dzięki, instalowałem telnetem. Jeżeli dobrze rozumiem przez ftp dojść do hostu tsiplayer usunąć ręcznie no i restart GUI. A tak z ciekawości jak można tsiplayer dodać przez ftp.
 12. Witam. Jak usunąć z E2iPayera dodatek TSiPlayer (mam komunikat: wygląda na to że host tsiplayer uległ awarii.). Czy istnieje komenda telnetem żeby go usunąć, albo trzeba go usunąć ręcznie (zamierzam na nowo go zainstalować). Będę wdzięczny Kolegom za info. Pzdr.
 13. Właśnie ja usunąłem ten plik init_.py z folderu IPTVPlayer zrobiłem restart GUI i IPTV i MediaPortal zniknął. Teraz jeszcze raz próbowałem lecz nic się nie zmieniło. Jutro wgrywam VTI od początku i wszystko będzie Ok.
 14. Vu+duo2 v. 14.0.5 w rozszerzeniach zniknął mi IPTVPlayer i MediaPlayer. Wziąłem od Kol. Mario ostatni E2iPlayer i przez ftp nadpisałem wszystkie pliki, restart GUI i klapa. Co jeszcze można zrobić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.