Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

masiff

Użytkownicy
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About masiff

 • Rank
  Nowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nigdzie nie znalazłem takiej informacji, ale może się przydać tym którzy się męczą z multibootem... Otóż przez dwa dni próbowałem odpalić alternatywny soft na Octagon SF8008 poprzez fabryczny Multiboot. Karta SD wleciała do tunera, obrazy ściągnięte, widoczne, flashują się na kartę a tuner wciąż odpala się na podstawowym sofcie OpenATV 6.2. Po uruchomieniu w info widać STARTUP_1..2...3 ale tunek startuje wciąż z flasha. Po wielu kombinacjach i sprawdzaniu wszystkiego co się dało bratu przypomniała się informacja, którą gdzieś kiedyś przeczytał, że bootloader ma problemy z uruchamianiem kiedy format partycji jest GPT. Ponieważ karty SD których używaliśmy były używane wcześniej w innych urządzeniach i sformatowane tylko w Windowsie, partycje były właśnie w formacie GPT. Po przeformatowaniu na MBR przy użyciu któregoś z programów do partycjonowania, z miejsca wszelkie problemy zniknęły. Swoją drogą producent mógł przewidzieć podobny scenariusz i dorzucić odpowiedni skrypt w Multiboot aby Init SDcard od razu formatował kartę w MBR zanim stworzy partycje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.