Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

moryl2

Użytkownicy
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobra

About moryl2

 • Rank
  Czynny

Previous Fields

 • Gadu-Gadu
  62198500

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Tuner
  SF4008 4K Vu Ultimo 4K

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. moryl2

  Problem OSCam

  Panowie od długiego czasu mam zacinki na kanałach które mi sie dubluja w PC+ i CP.Występuje to w dekoderze Vu Ultimo 4K na VTI oferty PC+ kameleon i CP to moduł Ci+.Niby w tym czasie mam found w live logi czyli z tego co wiem jest chyba ok.A zacinki się pojawiaja.Oscam Emu r11569-798 ofertę PC+ odbieram z caid 1813.Dzisiaj zauważyłem jeszcze bardzo ciekawą sprawę po wyjęciu modułu nie działają kanały które są w PC+ i CP w live logach nie ma nic że zmieniam kanały i pojawia się taka informacja na krótko na ekranie. Ma ktoś jakąś koncepcje co tu jest nie tak?Jak pomoże to gdy wybieram kanał np z 42E tuner też informuje o jakimś błędzie i pisze by sprawdzić konfigurację tunera z tym też nie mogę sobie poradzić ale to chyba nie ma nic wspólnego ze sobą.Dodatkowo tuner nie zawsze chce przeszukać tr.A jak nawet przeszuka to nie wiem gdzie to zapisuje napewno nie w Last Scanned.Może wrzuca do listy wszystkie tylko tam widzę są według alfabetu i jak mi to pomiesza to i tak nie wiem co dodałem.Chyba że jest całkiem inaczej niż piszę bo VTI to dla mnie nowość a wcześniej na innym boxie jechałem bardzo długo tylko na opena atv.Ostatnio na wersji 6.3.Jak ktoś zna rozwiązanie moich problemów to chętnie wysłucham porad.
 2. Jeszcze pytanko skanując tr nie wyszujuje mi kaanłów.Obstawiam że coś mam nie odchaczone w ustawieniach.Nie wiesz przypadkiem?Te zacinania kanałów to bankowo jakiś konflikt z modułem CP bo z tego co widzę ustawiłem co ma czytać z modułu a takich Cinemaxów nie wpisałem a jednak działaja. Dziś aż z ciekawosci odpaliłem sf 4008 by sprawdzić Museum 4K z nowej częstoliwości bo jest Caid 1884
 3. moryl2

  konfiguracja oscam

  @jan lub wtyczka Sancho w poście wyżej i wtyczki robią wszystko za Ciebie. enigma2-plugin-extensions-oscamflexinstaller_3.3_all.ipk
 4. A co to jest to LogoMatik?
 5. Mnie zaciekawiło to że picona przypisana do nazwy.Kanał zmienia parametry i nie zmienaimy żadnych referecji i wszystko działa.Super sprawa.
 6. Zapomniałem spytać autora czy to są może picony oparte na piconach zet71?
 7. Panowie mam taki o to problem z tym odbiornikie a mianowicie w czasie ogladania staje obraz by po chwili ruszyć.Nie są to problemy regularne raz dień lub dwa działa poprawnie innym razem kilkanaście zacięc w ciagu np 30minut.Macie jakieś rady lub sugestie bo powiem szczerze że są dni że ręce opadają.Image VTI zacinki na 1813 z Camela dodatkowo jest też moduł Ci+ CP.Oscam OSCam-emu r11569-798 indywidualna configuracja zdalne przez osobę która zna się na tym.A i dodatkowo połączony w sieć jeszcze sf4008 4K.I jeszcze poprosiłbym o instrukcje jak nadać picony do bukietów.Widziałem taką na tym i innym forum ale nie do końca rozumiem co mam pozmieniać w pliku odpowiedzailnym za bukiety.I interesule mnie dokładna instrukcja zmiany bootloga bo reklama sklepu na ekranie średnio mie bawi.
 8. Jak jesteś zainteresowany to są na innym forum pod pełną orbitę i przypisane pod dany kanał a więc bez referencji.Sam jeszcze nie testowałem ale jak jesteś zainteresowany to napisz na PRV to podam namiary.
 9. Dziś z ciekawosci włączyłem tą wtyczkę FCC i szybciej ja wyłączyłem niż włączyłem .Przy przełączaniu na niektórych kanałach jest brak obrazu.
 10. Vu był głownie kupiony z myślą by nagrywać dwa kanały z modułu i mieć na przyszłość dwa miejsca na moduł.Oby się nie przydały bo oglądanie z modułu to trochę lipa.Zresztą na sf coraz mniejsze wsparcie a Opena atv to co aktualizacja to praktycznie zmiany w boxie i cuda robiły już mnie to mocno denerwowało.
 11. Nie mam zaniaru ogladać np 5 meczy na razTo tylko miałaby być taka ciekawostka którą bym od czasu do czasu sprawdził jak to działa.Nagrywam też mało choć zdarza się w nocy np boks i UFC.A nieraz jest tak że boks PS i PSE z modułu i np C+ czy TVP sport Cameleon.
 12. Nie znam wtyczek ani sprzętu Vu bo to dla mnie zupełna nowość.Antena NC+ jest odłączona od boxów od kiedy mam laminasa bo to mój główny zestaw.Obecnie mam podłączony Quad też dwoma kablami to nie to samo co twin?Pytałem na forach bo chciałem unicalble ale bez echa a ktoś tam twierdził że się nie sprawdzi z takim zestawem.
 13. Mam jeszcze z zestawu NC+ ale twin i tylko HB.Nie mam danych wyciągniętych niestety.Pewna osoba pisała że ta wtyczka może być przyczyną problemów z boxem.Nie wiem mam ja zainstalowaną ale nie włączoną.
 14. Żaden problem Vu będzie do NC+ i CP oraz do nagrywania dwóch kanałów z modułu bo mam VTI.A i zapas zostanie czyli miejsce na moduł i czytnik.Mało kręcę anteną ale od czasu do czasu będę chciał coś tam sprawdzić ewentualnie sprawdzić jak wygląda jakiś tam kanał z innej pozycji.
 15. Pisałem z osobami które mają takie anteny i z przekazami z tych pozycji są bardzo duże problemy.Bo antena jest za mała a tym bardziej ja mieszkam na wschodzie kraju.Znam mniej więcej ceny bo interesowałem się taką anteną.Ale dałem sobie spokój bo pewnie sam montaż kosztowałby z 2/3 mojego Laminasa.Czytałem czytałem np jak się ładnie śnieg na nich zbiera i jak ktoś ma ją na dachu to w zimie przy dużych opadach może zostać bez tv.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.