Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

pablonet

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About pablonet

 • Rank
  Nowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. A może jest jakiś plugin na OpenPli 8.6 który steruje skórką, gdzie można dodać pikony na listę kanałów? Plugin inHDControler ma ustawienia do ustawień listy i pikon, ale nie ma tam ścieźki do pikon, tak jak jest np. w Extended NumberZap.
 2. Własnie zrobiłem instalkę OpenPli 8.6 z dodatkami i z timeshift i po wrzuceniu NumberZap crash na dwóch dekoderach. Na moim sofcie bez dodatków na jednym nboxie bez problemu, a na drugim po jednym dniu wywaliło crash.
 3. Tak tyko, że chodziło mi żeby był ten sam, tylko żółty kolor kanału, żeby był zmieniony na biały, a tu wyświetla się napis NumberZap i numer kanału bez pikony i w ustawieniach nie ma w ogóle ustawień NumberZap
 4. Mógłbyś zmienić w NumberZapExt żeby nazwa kanału i numer była wyświetlana na biało? Mam skin Elgato Hd i lepiej by to wyglądało.
 5. Ok. Mam OpenPLI więc nici z tego.
 6. Mam taki problem z nbox, a mianowicie nie mogę ustawić pocon na liście kanałów. Używam skinu Elgato_HD. Może ktoś podać gdzie wejść krok po kroku w ustawienia nbox. Nie mam nigdzie ustawień listy programów, żeby zmienić włącz pikony na liście.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.