Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

janek66

Użytkownicy
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Dobra

About janek66

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. janek66

  [PLUGIN] MyUpdater

  To jak jest właściwie z tym oscamem 11572 pobranym z myupdater on fizycznie jest w panelu softcam? i nie chce się tylko uruchomić czy pobiera ale nie pokazuje się w panelu softcam czyli brak go fizycznie w tej lokalizacji.
 2. janek66

  [PLUGIN] MyUpdater

  Równie dobrze a może bardziej prawidłowo jest pobrać oscam z wtyczek do pobrania a konkretnie w zakładce softcams jest między innymi oscam 11572 i z tego miejsca musi działać i się zainstalować.
 3. A na ekranie TV coś się pojawia? np.logo startowe softu.
 4. Kolego nie wiem co ty z tym Polsat HD na tym tp.nie ma ta takiego kanału,są Polsat Sport HD,Polsat Sport Extra Hd,Polsat doku HD,Ci Polsat HD. Coś Ci się pomyliło, sprawdzałam przed chwilą na Kingofsat.
 5. Oczywiście, że tak jest bo mam tak u siebie i wszystko się zainstalowało i działa bardzo dobrze, czyli coś jest po twojej stronie, coś robisz nie tak. Gdybym nie miał tego tunera i nie miał neoboot-a 6.55 to mógłbyś tak twierdzić, ale mam i wiem co mówię.
 6. Kolego nie widzisz w ostatnim polecenia neoboot2 i to jest różnica. W tym co ja podałem jest tylko neoboot bez 2.
 7. Ja tymi poleceniami właśnie instalowałem, jak nie spróbujesz to samo się nie zrobi, nic nie tracisz.Twoja wola, rób co chcesz ja bym tak zrobił.
 8. Przecież właśnie neoboot-a 6.55 możesz zainstalować poleceniami: opkg update opkg install curl curl -kLs https://raw.githubusercontent.com/gutosie/neoboot/master/iNB.sh|sh Tylko najpierw usuń tego którego masz teraz i restart tunera a następnie zastosuj te polecenia.A usuniesz w neoboot pod niebieskim i chyba czerwony
 9. Na Openpli we Flash-u,zresztą zawsze było zalecane. Nie wiem czy ma to znaczenie ale ja zawsze instalowałem tymi trzema polecenimi z początku tematu.
 10. Oczywiście zrobisz jak chcesz ale ja testowałem różne wersje neoboot-a na tym właśnie tunerze i dla mnie najlepsza była właśnie 6.55 z innymi miałem problemy, co prawda już dawno nic nie robiłem w tym temacie, może coś się zmieniło, ale wychodzę z założenia że jeżeli coś działa dobrze to po co zmieniać.
 11. Ja mam 6.55 i wszystko działa ok.Gdzieś kiedyś czytałem że właśnie ta wersja jest najlepsza pod procesor mips a taki ma właśnie ten tuner.
 12. Jaką masz wersję neoboot-a?
 13. Dobrze wiesz, że akurat ten problem był poruszany bardzo często i jest pełno różnych informacji w tym temacie i tylko trzeba chcieć poszukać, ale po co lepiej zadać pytanie i czy to nie jest w jakimś sensie lenistwo? A to było tylko stwierdzenie jednego z kolegów i myślę nie było powodu aby obrażać za takie stwierdzenie faktu.A kolega pomału zaczyna zachowywać się tak samo jak @blondas69.
 14. Kolego @blondas69 sam pisałeś, że jesteś zielony w tym temacie a obrażasz osoby które chciały ci pomóc, pomimo najlepszych w twoim przypadku rad które Ci udzieliły. A ty przez swoją nie wiedzę i nie zrozumienie w tym temacie nie słuchasz tylko brniesz dalej i rób tak dalej to nikt tu ci nic nie doradzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.