Jump to content

Jacek-Placek

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About Jacek-Placek

 • Rank

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Tuner
  VU+

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za informację. U mnie też dzisiaj działa bez zarzutu na obu tunerach, chociaż kompletnie nic z nimi nie robiłem! Podejrzewam, że być może mój ISP mógł coś kombinować z filtrowaniem pakietów, bo dzisiaj kilkakrotnie traciłem dostęp do internetu.
 2. Nie wiem co jest grane, ale dzisiaj oba przykładowe filmy nagle przystały mi się wyświetlać, w obu przypadkach wyświetla się komunikat "No valid links available". Te filmy to: https://www.youtube.com/watch?v=M6wRnouGZFQ oraz https://www.youtube.com/watch?v=oF27ROpFcHI&t=2s&has_verified=1 Problem jednocześnie wystąpił mi na dwóch moich tunerach, tzn. VU+ Duo oraz Duo2. Czy u Was te filmy się wyświetlają? Bo na komputerze oba filmy wyświetlają mi się poprawnie.
 3. Oczywiście, że nie włączyłem, bo nie miałem pojęcia że trzeba włączyć! Ale po włączeniu wszystko już działa! Dzięki!
 4. Cześć, właśnie brakowało mi tej możliwości, więc bardzo z niej się ucieszyłem. Niestety, u mnie nie zadziało ani na podanym powyżej linku, ani na innym, który też mi się nie uruchamia: https://www.youtube.com/watch?v=oF27ROpFcHI W obu przypadkach otrzymuję komunikat "No valid links available". Dekoder VU+ Duo, VTi 9.0.3
 5. Teraz już pakuję się do wyjazdu na ferie, ale po powrocie spróbuję podejść do tego tematu. Mam nadzieję, że nie rzucam się z motyką na słońce :)
 6. Wiesz, ja jestem zwykłym myszkoklikaczem, z gitlabem nigdy nie miałem do czynienia, więc jestem za cienki na to. Ale jeśli wskażesz mi w którym pliku znajdują się te komunikaty do wyedytowania, to chętnie spróbuję, może mi się uda :)
 7. Wybaczcie, że już w pierwszym swoim poście przedstawiam "koncert życzeń", ale właśnie jestem świeżo po instalacji IPTVplayera i chcę opisać swoje spostrzeżenia zanim mi z głowy nie wylecą. Przede wszystkim jestem pod wrażeniem łatwości i kompleksowości instalacji metodą "Simple"! To do czego mam zastrzeżenia, to interpunkcja komunikatów, która mniej zorientowanych może dezorientować. Oto przykładowy komunikat: i wszystkie pozostałe komunikaty mają ten sam błąd, czyli cudzysłów zamykający umieszczony dopiero za informacją "(recommended)", zamiast na końcu ścieżki adresowej. Z tym pluginem dopiero się zapoznaję i zapowiada się, że będzie dla mnie bardzo użyteczny, ale te błędy w komunikatach robią bardzo złe wrażenie. Wyrazy szacunku i pozdrowienia dla Autora.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.