Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

TonyAA

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Pozytywna

About TonyAA

 • Rank
  Nowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. @deezee |O tym czytałem - ale ja mama PVR Box, który z tego USB korzysta... @gizmo1954 Pobawię się jeszcze, może coś wyczaję. A co do poboru prądu przez tuner DVBT - o tym wiedziałem - dlatego wziąłem aktywny. Dam znać co z tego wyszło Pozdrawiam, Tony.
 2. TonyAA

  Ambilight Vu+

  Prościej się nie da Dla Arduino nano tylko poszukaj właściwego pinu D13. Pozdrawiam, Tony.
 3. @marian123 Właśnie dlatego chcę użyć huba USB a skoro nie działa - pytam czy ktoś się z takim efektem spotkał albo czy ma potwierdzone działanie jakiegoś innego modelu. Pozdrawiam, Tony.
 4. To jest Hub USB 2.0, a podłączony do komputera działa OK. Pozdrawiam, Tony.
 5. Czy ktoś miał (najlepiej pozytywne ) doświadczenia pry współpracy VU+ Zero 4k z hubem USB? Chcę do mojego dołączyć dwa urządzenia (zewnętrzny wyświetlacz i tuner DVBT2 USB) i mam problem, bo nie wykrywa mi urządzeń jak podłączę je prze HUB (hub aktywny, podłączone zasilania). Dysk mam przypięty przez moduł PVR więc stamtąd wyciągnąć drugiego USB nie mogę. Pozdrawiam, Tony.
 6. TonyAA

  Ambilight Vu+

  Też się interesuję tym tematem W wątku https://wiki.sudansat.net/article/46/ambilight-arduino-controlled-satellite-receiver-running, wspomnianym przez @tweed w pierwszym poście, przy opisie oprogramowania autor podał, że ma wszystkiego 210 diód LED i że używa 60/m. Ja wczoraj zamówiłem na Ali 30/m i potestuję - jak będzie za mało to wtedy pomyślę nad wymianą. Tony.
 7. @gizmo1954 dobrze, że nie wiedziałem o tym co piszesz, bo do swojego VU+ Uno 4k SE podpiąłem takiego małego chińskiego cudaka za 40zł i działa znakomicie: i touchpad i klawiatura A przed chwilą podpiąłem na próbę do Zero 4k i też śmiga Pozdrawiam, Tony.
 8. Temat rozwiązany. Krótkie wyjaśnienie "dla potomnych" co i jak: 1. Dostęp do DuneHD - wyczyściłem wszystkie wpisy montowania, wyczyściłem hasło do zasobu, poustawiałem ponownie, ruszyło OK (wcześniej nie usuwałem hasła do zasobu - tu pewnie tkwił błąd) 2. Dostęp do NAS - po wyczyszczeniu ustawień dodałem w NAS specjalnego użytkownika z prawami tylko do odczytu - ruszyło OK (w moim LAN komputery mają dostęp do NAS bez autoryzacji w trybie RO - VU+ tego nie łyknął). Tony.
 9. Witaj, To chyba nie ta ścieżka - jak napisałem jak zaloguję się po WinSCP do dekodera to przez /mnt/ wchodzę na podmontowany zasób i widze i fildery i pliki, mogę je kopiować itp. Tony.
 10. Dzień dobry, Mam w domu 2 dekodery: VU+ Zero 4k i VU+ Uno SE 4k. Na obu zainstalowany Open ATV 6.2 - pracują znakomicie. Chciałbym, móc odtwarzać na nich filmy zapisane w mojej sieci - pierwszym miejscem jest NAS Netgear, drugim odtwarzacz Dune HD Smart H1. Do oby miejsc bez problemu łączę si€ z laptopem podobnie na Dune HD mogę odtwarzać filmy z NAS, urządzenia w sieci spięte są przewodowo przez ethernet 1Gb/s. Mapuję zasób sieciowy przez "Przeglądarkę sieci", zasoby są znajdowane, widoczne w Managerze Montowania, robię restart powłoki, dla pewności. Jednak, jak wchodzę na zasób przez "Enchanced Movie Center" nie widzę żadnych plików z filmami! Widoczne są foldery ale żadnej zawartości nie ma! Myślałem, że to jest problem z urządzeniami udostępniającymi, jednak, po zalogowaniu się do VU+ przez WinSCP i wejściu do zasobów podmontowanych /mnt/ widzę i foldery i pliki z filmami! Na pewno coś robię nie tak, bo na obu urządzeniach mam te same objawy! Może jakaś dobra dusza podpowie gdzie tu szukać rozwiązania tej zagwozdki bo mi już się pomysły pokończyły i tylko w kółko wracam do punktu wyjścia. Tony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.