Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

strupekox

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About strupekox

 • Rank
  Nowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do kroku 3 jest ok, instalacja przechodzi bez problemu. Krok 4. Na liście do pobrania nie ma żadnych CCCamów Mam zainstalowany OpenATV 6.3.
 2. Witam serdecznie. Posiadam tuner Edision os nino. Chodzi o podłączenie go do soundbara za pomocą kabla optycznego. Sprawa wygląda tak: Jestem zmuszony do używania rozdzielacza optycznego ponieważ korzystam z 2 urządzeń (konsola i tuner). Aby rozdzielacz rozsyłał sygnał może być aktywne tylko jedno urządzenie. Początkowo działało wszystko jak należy (około pół roku) ale teraz wyjście optyczne w tunerze bez przerwy nadaje sygnał na wyjściu optycznym. Dopiero głębokie czuwanie pomaga i sygnał znika, ale jest to uciążliwe, bo przy każdym uruchomieniu muszę na nowo wybudzać tuner. Pytanie, czy można ustawić tuner, aby przy zwykłym wyłączeniu nie wysyłał sygnału na wyjście optyczne?
 3. Witam, Zakupiłem tuner Edision OS NINO. Plan jest taki, aby uruchomić na nim telewizję za pomocą ccams. Dodam, że posiadam dokładnie taki sam tuner, który dostałem od znajomego. (zainstalowane openatv 6.1 + softcam feed 3.0 + dj crash wtyczka) Wszystko na nim działa jak należy, chciałbym wszystko ustawić i zainstalować jak na poprzednim. Zainstalowałem Openatv 6.1 (pendrive > flashowanie) Zainstalowałem Softcam feed 3.0 (do katalogu tmp > instalacja lokalnego pakietu) No i tu mam pierwsze problemy, ponieważ nie pojawia się u mnie pozycja SOFTCAM w menu po naciśnięciu niebieskiego guzika. Nie mam możliwości wejścia w GUI OSCAM żeby przypisać klucze. (IP TUNERA:83 - na poprzedniku) Czy mogę zwrócić się do Was o pomoc w tej sprawie? Wiem, że moje umiejętności nie są na wysokim poziomie i za to przepraszam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.