Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

gonga

Użytkownicy
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gonga

  1. Dziękuję, ale chyba za tyle to się nie da kupić. Już nie. Rynek dekoderów Zgemma opanował SAT-MAR z Ozorkowa, i to on dyktuje ceny. https://allegro.pl/uzytkownik/sa-mar?order=m ale wygląda mi na solidną firmę, i chyba, podejrzewam, jakby się tam podesłało, przed kupnem dekodera, jakąś własną ("linijkę?"), toby wgrali bez łaski i ceregieli. Ja już kupiłem wczoraj na alledrogo nboxa BXZB, bo ten się najlepiej sprzedaje: https://allegro.pl/nbox-5800s-bxzb-enigma2-e2-dekoder-nc-mpeg-4-i6886044860.html No cóż, hit sezonu to to nie jest, ale może będzie się jakoś spisywał (nie zawieszał). Będę się z nim delikatnie obchodził. Pozostaje mi zdobyć skądś Sky Link, bo za polską telewizją nie przepadam i nie oglądam. Pozdrawiam
  2. Czyli, można powiedzieć, że Zgemma H2 jest taką perełką, którą warto kupić, póki jeszcze są, i mieć? Planowałem dzisiaj kupić to, pod sharing: https://allegro.pl/nbox-5800s-bxzb-enigma2-e2-dekoder-nc-mpeg-4-i6886044860.html no i teraz mam dylemat :)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.