Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

Homar80

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Pozytywna

1 Follower

About Homar80

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry Zdzisław22 czy możesz zamienić na tą paczkę ,teraz będzie mam nadzieję wszystko ok.Podałem też właściwą ścieżkę w BlackHarmonyFlipClock. https://drive.google.com/open?id=1U_69O91441jcwT4slS4577_G_NsETaU5 Stara była na skórkę VFD a pewnie nie każdy będzie ją miał. Bardzo przepraszam za niedopatrzenie ja ten render miałem już w dekoderze.
 2. Ok zobaczę co da się zrobić ja chciałem zrobić paski bardzo skromne z najważniejszymi rzeczami.
 3. Podrzucę po pracy chyba że ktoś wyciągnie z paczki pod skórkę Vfd na Ultimo4K która umieściłem kilka dni temu. Teraz w pracy na telefonie nie mam za bardzo jak to zrobić.
 4. Ok dzięki rano po pracy podrzucę tego czego brakuje.
 5. Ok tutaj animacje księżyca tylko z gwiazdami. https://drive.google.com/open?id=1emJbLf6J8xDXlvfRN-id-NDcuI2i-w6k
 6. Myślę że do jutra rana się z nimi wyrobię bo już prawie połowa jest zrobiona.
 7. W folderze clock są tylko pliki .png.Tam nic nie musisz wybierać, koło czasu +64 na twoim zdjęciu jest wyświetlany obraz tła zegara z tego folderu. Może być tak że nie działa to pod OpenPLI. Ja bawię się na VTI może ktoś to przerobi pod OpenPli zapytaj Endriu4321 on robi skórki pod OpenATV może jest to jakoś zbliżone do OpenPLI. Do Zdzisław22 mam taką prośbę czy w wolnej chwili mógłbyś napisać konwerter do animowanych faz ksiezyca,zacząłem usuwać z animacji planety i satelity może będzie to wyglądało jakoś lepiej. Oczywiście jeśli go napiszesz możesz podać co mam zrobić by było to wyświetlane. Tak jak było ze znikającymi pikonami.
 8. Tak ja mam VTI myślę że Zdzisław22 doda to tam gdzie trzeba.
 9. Tutaj wrzucam te moje małe wypociny. https://drive.google.com/open?id=1U_69O91441jcwT4slS4577_G_NsETaU5
 10. Here you have got a instructions how to do everything but you must use a translator to understand everything because everything is in a Polish.
 11. I can't add too much file in one answer.
 12. Hi I'm using VTI and I don't know if that's help you. First you must have got a plugin with a name is "getj00zekOPKGmgr..." After you must to choose a third option what calls a "getj00zekOPKGmgr...'Show j00zek's plugin only'" And now you must to install plugin what's call "enigma2-plugin-extensions-j00zeks-msnweather-np" After reboot and setup your location you should be have got a weather in a skin. Sorry for my English language that is not my native language.
 13. Zdzisław22 dzisiaj trochę bawiłem się jednym paskiem informacyjnym oto moje wypociny jak ci się spodobają to je podeślę.
 14. Tutaj wstawiam link do filmiku wgrałem tą wersję do Uno4kse która wstawiłem u mnie działa ,nie wiem w czym jest problem. Możesz sam sprawdzić na swoim Ultimo 4k teraz mam wgrane te nowe animacje więc na Uno4kse trzeba by było je trochę lepiej dopasować. https://drive.google.com/file/d/16jZ86u_y9WDQN0yR5LXM9lq0Bi602aSJ/view?usp=drivesdk
 15. Dziękuję ale przed wstawieniem mojej skórki na DVHK to były próby i błędy. Potem nauka na błędach i wstawienie pierwszych wersji. Teraz już wykorzystuje to co już mam i staram się dodawać coś nowego jeśli gdzieś coś zobaczę. Oczywiście jeśli potrafię i się da to wstawić do skórki. Duża zasługa należy się Zdzisławowi22 to on wykonał pikona który znika po upływie x czasu a za nim są inne informacje. W skórce na ekranie tv to jest nie potrzebne ale na tak małej powierzchni jak ekran VFD to bardzo dużo ja tylko mu podesłałem pomysł,była też osoba która zrobiła timera pod moją skórkę. W trybie standby gdy się ustawi nagrywanie będzie ono na wyświetlaczu tylko teraz nie pamiętam nicku bo było to już dawno ale jeszcze raz dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.