Jump to content

krychu71

Użytkownicy
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About krychu71

 • Rank
  Czynny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak mam wersję od mario. Gdybym chciał zrobić to z linka to mógłbyś opisać jak to zrobić ?
 2. Możesz jaśniej... co mam zrobić ? Okazało się że odtwarza inne Skupiłem się na jednym linku który przed aktualizacją odtwarzał a teraz nie chce.
 3. Witam, Zrobiłem aktualizację e2iplayer-master.zip i nic nie można otworzyć z youtube wyskakuje taki błąd, przed aktualizacją było wszystko ok...
 4. Wychodzi na to że tylko mogę ustawić nagrywanie z pozycji tunera "A" żeby włączyć odtwarzanie tego samego co się jeszcze nagrywa... Bo jeśli nagrywanie zacznie się gdy przełączy się na drugą głowicę z pozycji tunera "B" to nie można włączyć tego samego w trakcie jego nagrywania, trzeba czekać aż skończy się jego nagrywanie ? Może mam coś źle ustawione w ustawieniach tunera ? Bo na Graterlii nie miałem tego problemu.
 5. Mam jeszcze taki problem wcześniej o nim pisałem... otóż jak ustawiam nagrywanie oglądając coś na tunerze "A" a chcę nagrać z drugiej głowicy tuner "B" to później nie mogę tego odtworzyć jeszcze w trakcie nagrywania obraz się tnie i nakłada się obraz.Muszę poczekać aż skończy się nagrywanie A jak ustawię coś na tym samym tunerze np "A" to nie ma tego problemu mogę to oglądać zanim się jeszcze skończy nagrywanie. Czy tak jest czy może coś można zmienić w ustawieniach ?
 6. No tak, faktycznie nigdy nie zmieniałem nazwy ani opisu Nazwa i opis zawsze jest przypisany z góry to po co zmieniać, komu się chce
 7. Kondensatory mają się dobrze nie są wybrzuszone Nie wiesz dlaczego przy opcji timera jak chcę ustawić nagrywanie to gdy jest pasek na "nazwa" lub "opis" to pod spodem nie ma funkcji tych kolorowych zakładek tylko pokazują się jakieś krzaczki, a jak zejdę na "typ timera" to się pokazują ? Jak na załączonych zdjęciach...
 8. Jakieś czary mary już można odtwarzać w trakcie nagrywania, wszytko chodzi płynnie Czy to możliwe przez wrzucenie PermanentTimeshift ?
 9. Rano włączyłem dekoder i nic się nie zamula przy przełączaniu kanałów nie ma trybików nie ma myślenia Hmm może jak się nagrzeje to tak się dzieje ? Będę miał chwilę to sprawdzę te kondensatory...
 10. Ok to sprawdzę i tak muszę zdjąć obudowę i założyć szynę do dysku bo założyłem 2.5" A to może też być przyczyną z tym odtwarzaniem w trakcie nagrywania co wcześniej pisałem ? Czy to może coś z ustawieniami ?
 11. Coś dalej go trochę przymula Po włączeniu tunera dalej coś chwilę myśli przy przełączaniu kanałów, pokazują się te trybiki.
 12. Po restarcie systemu dalej pliku nie ma w tych folderach co podałeś... Po pierwszym uruchomieniu nboxa przy wybieraniu były trybiki ale jak się kilka razy już wybrało kanał to teraz już nie ma. Historia jest taka... kupiłem kilka lat temu nboxa z dyskiem soft Graterlia. Działał działał i coś zaczęło się dziać zawieszał się na kanale tzn obraz leciał ale nic nie można było zmienić tylko restart. No to postawiłem nowy soft OpenPli_V8.6 na pendrive przez hdclone. Ale okazało się że międzyczasie że padł dysk być może to przez niego były takie cyrki. Wymieniłem dysk i teraz ok Jak widać nie znam się na tym być może zrobiłem coś nie tak ?
 13. Podmieniłem na 100% bo ten który był był większy, odświeżyłem i nie ma Może zrobić restart GUI ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.