Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

Firek27

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About Firek27

 • Rank
  Nowy
 1. od razu nie działa znalazłem sterownik w menu zarządzanie rozszerzeniami i dalej packetmanager i tam są gotowe do zainstalowania i różnica jest bardzo wyrazna między 2,4Ghz a 5Ghz pozdrawiam temat do zamknięcia
 2. witam, czy jest gdzieś wykaz kompatybilnych kart wifi do zgemma H9S ? Czy bez problemów wystarczy kupić, włożyć pod usb i będzie śmigać ? Mam na myśli taką karte https://allegro.pl/oferta/karta-sieciowa-wifi-usb-wi-fi-adapter-antena-600-8470701794. Pozdrawiam
 3. dziękuję marian123 wszystko już śmiga.
 4. mam to samo w H9s plugin e2iplayer jakis czas temu wszystko działało. Wczoraj chciałem obejrzeć coś na youtube a tu lipa.
 5. witam, jestem nowym użytkownikiem forum. Dawno już nie oglądałem youtube ale wczoraj chciałem sobie obejrzeć i wszystko ładnie wyszukuje ale chcąc oglądać każdy link nie działa komunikat: :token brak parametrów nie znaleziono plików. Co może być przyczyną ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.