Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

saub

Użytkownicy
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Dobra

About saub

 • Rank
  Czynny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pisałeś, że w e2iplayer nie działa przeźroczystość przecież a sam dajesz ikony z przeźroczystymi pikselami. czemu? bo przeźroczystość działa jednak? przepraszam ale te twoje propozycje są kanciate i kompletnie nieczytelne coś mi się nie widzi, żebyś to ty robił ikonę chomikuj
 2. jak nie działa, jak pełno jest transparentnych ? choćby taka ikona chomikuj
 3. @servisco2 Dokładnie tak jak napisałeś, zresztą ja to też pisałem wcześniej
 4. mandriva, Mario bardzo proszę o poprawkę Twitch.tv
 5. A właśnie zdaje się, że Anyfiles i openload.io są zamknięte. Vidlox.me też? EDIT: Link z Vidlox.me na stronie też nie działa. pucian zawsze dobrze jest sprawdzić na stronie, żeby zobaczyć co tam działa które linki, a które padnięte.
 6. Logi włącza się w konfiguracji no i one zapisywane są do pliku.
 7. To może daj tu logi to madrive albo mario coś poradzą. Uprzedzam, że ja nie sprawdzałem u siebie - jaki dokładnie materiał w tym hoscie mam sprawdzić?
 8. Myślałem, że sprawdziłeś Ktosiu na tej samej wersji openpli co ma kolega.
 9. Przychylam się do prośby kolegi. przeglądaj * gry * = brak elementów do wyświetlenia kanały * kanały * wszystkie platformy * wszystkie * dowolny kanał = brak linku do streamu live (wcześniej był), a teraz da się tylko ewentualnie go wyszukać ale w katalogu kanału go nie ma
 10. Ktosiu pamiętaj, że kolega ma problem tylko ze ścieżkami AC3 - na takich sprawdzałeś?
 11. @Ktosiu po co to tak agresywnie. żebyś wiedział, że na starym samsungu było tak, że był problem z dźwiękiem na jednym hdmi, a na drugim było ok. ale to raczej nie to bo u mnie jak byl problem z dźwiękiem to z wszystkimi kodekami no i też inny dekoder. w kazdym razie ja wiem ze chcesz pomoc ale po co tak agresywnie? z tym AC3 to coś dziwnego bo jak jest downmix zalaczony to do telewizora juz trafia PCM a nie AC3 to tak jakby załączenie downmixu nie działało, czy co.
 12. Tylko, czy aby wiesz na pewno co trzeba kopiuj a co wklej?
 13. Jaki kanał i jakie ścieżki masz do wyboru? Sprawdzałeś wszystkie dostępne na danym kanale? W zależności od telewizora dla AC3 może okazać się konieczne włączenie downmix w konfiguracji menu * setup * system * audio / video * A/V settings * AC3 downmix Albo po naciśnięciu przycisku z wyboru ścieżek audio na danym kanale: "Multi channel downmix".
 14. 4K to tylko z youtube, ale dźwięk i tak stereo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.