Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

thoughtful

Użytkownicy
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Pozytywna

About thoughtful

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Skąd
  KR

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A co z tym zasilaczem? jeżeli nie zacząłeś sprawdzenia od zasilacza, to według mnie zaczynasz od d.. strony i tyle w temacie.
 2. A logi gdzie? W tym przypadku tylko szklana kula może pomóc.
 3. Ile tego masz ilościowo? skiny możesz spakować jeśli musisz wszystkie. Najlepiej żeby czegoś nie zapomnieć to zrobić backup np. na pendrive i na nowym sofcie instalować.
 4. Przy okazji zapytam - czy komuś zdarzył się powyższy problem z dźwiękiem na kanałach fta?
 5. @marko1212 na vu+ Duo 4k na openpli 7.1 ten plugin instaluje się również bez błędów. Być może przy próbie instalacji z paczek ipk namieszałes w systemie. Dodawałeś jakieś inne repozytorium do systemu?
 6. Ten problem już nie istnieje - błąd miał w danych do połączenia. Czy możesz pisać trochę lepiej stylistycznie? Istnieje też coś takiego jak kropka i nowe zdanie. Wracając do tematu - wystarczy zainstalować jednego z najnowszych oscamów. Nie korzystam z openatv ale pewnie jest dostępny we wtyczkach w menu.
 7. ok, do solo4k akurat nie mam dostępu ale mogę jeszcze sprawdzić na Duo 4k z tym że nie wiem czy najnowsze openpli tam będzie. Co z tym opkg - jaki masz błąd?
 8. Jaki model zgemmy posiadasz? Ja sprawdzałem u qmpla na h7s i openpli 7.2 Jaki błąd dostajesz przy opkg?
 9. To co próbujesz robić wyżej nie zadziała, bo to jest paczka pod inny typ cpu. W zakładce plugins (dodatki) jest zerotier. Lub zaloguj się do terminala i wykonaj: opkg install zerotier
 10. @marko1212 Przecież ten plugin na openpli jest dostępny z repo i instaluje się również bez błędów.
 11. @Ktosiu Czy testowałeś może jak to działa w praktyce i jaki upload musi być po stronie zapasowego tunera - czy takie same wymagania jak przy streamingu?
 12. Skoro nic nie piszesz, że masz kartę, to zapewne źródło jest problemem.
 13. thoughtful

  openatv kopia

  Jakbyś nie udawał, to byś zauważył, że o to pytałem. Skoro nie wiesz, to trzeba było tak od razu napisać. W związku z tym sam sobie ogarnę skrypt w wolnym czasie.
 14. thoughtful

  openatv kopia

  Chociażby po to żeby w jakiś inny alternatywny sposób wykonać backup jak twoje cudowne pluginy nie działają. Zrozumiał czy dalej nie ogarniasz? W takim razie zadam inaczej pytanie - co robisz w przypadku jeżeli plugin z jakiegoś powodu nie działa poprawnie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.