Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

krzysiekj71

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About krzysiekj71

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. te brakujące kanały są na liście epg jest tylko nieodbierają czy ta tnk karta przypisana była do dekodera zepsuty dekoder wymieniłem na taki sam tylko z enigmą2
 2. Wszystkie te płatne mam np domo alekino discavery nie mam 1i 2 eurosportu i mwrto zom a pozatym wszystko jest a jestem półzielony dopiero zaczynam z enigmą bardzo mi się podoba mój stary dekoder wyglada świetnie tylko te kanały brak co robic po kolei łopatologicznie
 3. Witam serdecznie wszystkich jestem tu nowy.Chciałbym prosić o radę mam problem z nboxem HDTV RECORDER z enigmą siedze juz nad tym parę wieczorów zepsuł mi sie orginalny i zakupiłem z enigmą karte mam opłacona 19.90 zł za miesiąc i teraz mam wszystkie kanały oprócz Metro Zoom Eurosport WP co trzeba zrobić żeby działały.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.