Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

-=Mario=-

MODERATORZY
 • Content Count

  341
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

-=Mario=- last won the day on December 7

-=Mario=- had the most liked content!

Community Reputation

206 Wyśmienita

About -=Mario=-

 • Rank
  Writer

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Hobby
  Informatyka, Elektronika

Recent Profile Visitors

1,825 profile views
 1. W załączniku poprawka w ciemno, do sprawdzenia. hosttvpvod.py
 2. Wystarczyło usunąć dane do logowania z hosta, lub wyłączyć strefę widza. Żeby się zalogować do vod.tvp.pl trzeba rozwiązać reCAPTCHA a można to zrobić np. przez MyJDownloader.
 3. Aktualnie ja nie pomogę z zalukaj. Niestety z powodów zawodowych nie mam dostępu do tunera, i wygląda na to, że będzie tak aż do świąt. Oczywiście jak ktoś inny zrobi poprawkę mogę ją umieścić na GitLab.
 4. Poprawiłem w ciemno, nie mam jak sprawdzić. Proszę o sprawdzenie.
 5. Oczekujecie naprawienia ekino, ale nikt się nie wysilił, żeby wstawić loga z nieudanego uruchomienia filmu. Już pisałem czego oczekuję. U mnie ekino działa więc nie mam potrzeby nic poprawiać.
 6. W wersji mosz_nowy w repo brakuje jednego pliku. Dograj plik aadecode.py z mojego repo i powinno działać.
 7. Przez 2 tygodnie nie mam dostępu do tunera. Nie pracuję nad ekino bo nie wiem jaki jest problem. Do rebo nie dodałem bo: - nie dostałem wiarygodnego potwierdzenia, że po rozwiązaniu reCAPTCHA film działa - nie dostałem pełnego loga z nieudanej próby uruchomienia filmu po prawidłowym rozwiązaniu reCAPTCHA - nie dostałem pełnego loga z nieudanej próby uruchomienia filmu (oczywiście działającego na stronie i pomijając serwer hqq i jetload bo wiem, że nie działa) Bez dostępu do tunera żadne poprawki, których nie będę miał pewności, że działają nie zostaną dodane do repo. Już to pisałem, że to czy jest obraz nie jest zależne od samego pluginu tylko od playera a nawet sprzętu i sterowników.
 8. Film z loga nawet na stronie nie działa z serwera upzone, więc tym bardziej nie będzie działał w e2iplayer. Po rozwiązaniu reCAPTCHA uruchomił się film? Jak nie to potrzebuję log właśnie z takiej sytuacji.
 9. Do testów. Sprawdź i wklej log. Tylko log wklej w znacznik Spoiler. hostekinotv.py
 10. To zgodnie z komunikatem wejdź na stronę i uruchom dowolny film, żeby pozbyć się recaptcha. Jak dalej nie działa wklej log.
 11. Jaki masz błąd? Brak linków czy recaptcha? I jeszcze raz w załączniku do testów myfreemp3c.com hostmyfreemp3.py
 12. To może ekino poprawione w ciemno zadziała. Nie mam jak przetestować. hostekinotv.py
 13. Poprawka w ciemno, nie mam jak sprawdzić. Proszę o sprawdzenie. hostmyfreemp3.py
 14. Poprawiłem ustvgo.tv Niestety u mnie działa tylko w trybie buforowania. Proszę o sprawdzenie czy działa też bez buforowania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.