Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

Tomanek

Użytkownicy
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About Tomanek

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Tuner
  VU Solo4K, VU Zero

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zrozumiałem , że przy braku EPG ten szary podkład pod proggres bar ma być niewidoczny. Ale na liście od @zdzislaw22 dalej on jest... edyta. Już wiem - na innych działa a ja trafiłem na taką co jeszcze nowej funkcji nie miała...
 2. Pytanie do zdzislaw22 Widzę, że znikają ze skórki kolejne kolorowe belki wyboru.. Ja używam niebieskiej - czy ona też zostanie usunięta ? Został zmieniony kolor pod belką - jakoś dziwnie teraz wygląda. Prośba w imieniu swoim (i myślę , że innych też) abyś jeżeli to możliwe przy większych zmianach zamieszczał tu na forum jakiś mały 'changelog' Wiedzielibyśmy jakie zmiany zaszły i co trzeba zmodyfikować we własnych skinach.
 3. Dorobiłem opisy przycisków. Tak lepiej trochę wygląda. Jak @zdzislaw22 zechce to podmieni. skin_MSNweather-NP-airly_j00zek.xml
 4. Wejdź do UserSkin i 'Menu'
 5. W kolumnach nie wiem ale da się zrobić bez problemu w 2 wierszach. Jak to sprawdzałem to wpadłem na pomysł jak uzyskać widok 4 głowic które mnie interesowało.
 6. Nie rozumiesz mnie. Wolne powinien pokazywać ale tylko w zakresie ABCD - bo te są w tunerze zdefiniowane. Głowice EFGH są w ogóle nie skonfigurowane i moim zdaniem nie powinien ich konwerter pokazywać.
 7. Mam ustawione 'Aktywna, zajęta lub wolna'
 8. To wiem - tylko po co mi informacja o głowicy której tuner nie używa. Ale to już zdzislaw22 musi rozważyć czy coś z tym zrobić.
 9. A widzisz - dzięki - tego nie zauważyłem. Teraz jest inny problem. Mimo aktywnych 4 głowic pokazuje wszystkie 8
 10. U mnie po zmianie mimo aktywnych 4 tunerów pokazuje tylko 1 (kolejne pokazują się gdy są zajęte) Czy tak ma być ? - Tunery połączone UNICABLE
 11. Też to zauważyłem , że centrowanie w oknie by się zdało. Ale pewnie to pierwsze przymiarki...
 12. Informacja dla #endriu432 Zmień pozycję oraz rozmiar opisu zielonego przycisku bo jest za mały i obcina. Polecam też zmianę koloru belki bo ta obecna jest słabo widoczna. Tak jak poniżej ja zastosowałem -> EntryBackgroundColorSelected="#0000FF" jak dla mnie jest o wiele lepiej.
 13. Znalazłem taki mały błędzik do poprawy...
 14. Jemu chodziło o animację "Matrix" a nie o skórkę. Możne mieć obie animacje jednocześnie.
 15. Takie małe sprostowania do moich ekranów. zdzislaw22 - przeniosleś plik kodi_logo.jpg ale ściezka w pliku .xml została po staremu. Abyś nie musiał zmieniać - załączam poprawiony plik. skin_SecondInfoBar_Kodi_Tomanek.xml Druga sprawa to brak pliku kodi_tlo.jpg w katalogu ShareLCDwithKODI - co może powodować GSy (chyba zapomniałeś dodać)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.