Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

Pingu_TM

ADMIN
 • Content Count

  221
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Pingu_TM last won the day on February 23

Pingu_TM had the most liked content!

Community Reputation

139 Wyśmienita

About Pingu_TM

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Tuner
  MiracleBox Twin Plus ,Mutant HD-51,Octagon SF-4008,Vu+ Zero 4k,Miraclebox Ultra

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie pisz na czerwono,nie będzie online,śmiga co ma śmigać więcej raczej w nim nic już nie przewiduję.
 2. Poprawione z tym niebieskim ,nie zauważyłem tego .
 3. Ale jak wpiszesz poprawnie Kłodawa,Poland,WP to będzie ok i wszystko jasne.
 4. Ale pokazuje np 10 takich samych miejscowości pomyśleć troszkę że skrót np WP to jest w Wielkopolsce ta miejscowość i tą sobie wybierasz np bo tam mieszkasz.
 5. To używaj tej co masz nie rozumiem dlaczego to mnie piszesz ,chyba czytałeś kto jest autorem. I nie cytuj postów. Wybierając np Kłodawa Poland,LB tą mi zapisze i nie kumam czego się czepiasz jak jest ok.
 6. Chyba jasno napisałem że piszesz miejscowość, potwierdzasz pokazuje ją i zapisujesz tyle , nie ma żadnych kodów.Zobacz dobrze we wtyczkach w jaką klikasz. Jak są takie same miejscowości masz po nazwie np MP Małopolska itp.
 7. Jaki niby kod ? wpisujesz miejscowość a nie kod
 8. Dobrze wiecie że nie używam innych image jak Egami,więc nie wiem jak tam jest dokładnie w innych ,większość screen dodaję w "ciemno" i nie wiem jak wyglądają Trzymać się tematu
 9. Update poszło i ważne aby odpalić wtyczkę pogodową Pogoda MSN wejść w ustawienia ustawić swoją miejscowość ,wybrać utwórz konwerter w systemie na tak,dodane są 3 ekrany darksky. Update do skina ABC jest również robione na bieżąco w feed Egami.
 10. Witaj @Sirius0103 na naszym forum. Myślę że ta informacja powinna zostać ,wykonujesz bardzo dobrą pracę. Pozdrawiam.
 11. Będzie jeszcze mały update z wtyczką i z podziękowaniem dla twórcy wtyczki MSN @Sirius0103 , będą dodatki z tej wtyczki dodane o które były pytania w darksky.
 12. Musisz odnaleźć w folderze sample nazwę infobara ,tam sobie zmienić kolory i zostaną,no chyba że dasz aktualizację to się nadpisze. Druga sprawa z piconkami każde image ma po swojemu coś tam i piconUni nie znajduje ścieżki,nic na to nie poradzę.
 13. Okładki audycji można sobie zrobić samemu,może ktoś taką bazę już ma i udostępni. 172x168.jpg Upd już jest. Nadpisać i zapisać od razu w ABC.
 14. Okładki ciągnie z IMDb ,audycji niestety tam nie ma,jak rozpoznaje jakiś tytuł wyjdą bzdury jak piszesz. Klucz się daje wpisać ,popełnisz raz błąd dasz np krótszy i zapiszesz niestety musisz go wpisać ręcznie w converterze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.