Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

karols

Użytkownicy
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Pozytywna

About karols

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Tuner
  Zgemma h2s , Wetek Play , VU+ Uno4K SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wciskasz OK powinna być lista kanałów a po naciśnięciu dopiero niebieskiego lista bukietów.
 2. karols

  lista z iptv

  Włączyć dany kanał, tyle musisz zrobić ale podstawa to trza mieć neta.
 3. Co pytanie o Zgemma robi w dziale Azboxa.? Działa większość kart wifi. Jeśli siła sygnału słaba to tak będzie.
 4. Coś ściemniasz @Muminek89 Kto kupuje tuner satelitarny nie mając założonego talerza. Listę m3u można również na samym tv oglądać pod warunkiem, że jest to smart. tv
 5. Cytat z innego forum @zukon. Chyba nie będzie miał za złe. "Pliki rozpakuj na pena w katalogu (tak jak są w archiwum - redeagle/singleboxlcd), usuń bezpiecznie, pen do boxa, włącz prąd i chyba power albo strzałkę na przednim panelu się wciskało (piszę z pamięci). Aktualizacja powinna ruszyć.Jak zmienisz nazwę z noforce na force to aktualizacja ruszy automatycznie."
 6. I temat FastSearch przerodził się w j00zekbouquets.
 7. To słabo coś szukasz, jest ich od groma. Np taki LNB Unicable II SCR SMART Titanium TU82L 2x Legacy ma 8 scr i dwa zwykłe legacy- cena ok 179zł albo taki LNB Konwerter SCR Unicable II GT-SAT GT-S3dCSS24 ma 24 scr i trzy legacy - cena wyższa ok 399zł To tylko przykłady.
 8. Uno 4k se, z OpenAtv brak listy kanałów .Instalacja zwykła nie z FBC Wetek play z softem OpenAtv działa dobrze.
 9. Próbuję nagrać to na pendrive programem rufus i mam komunikat " Ten obraz nie jest botoowalny lub ożywa kompresji sektora rozruchowego nie wspieranej przez rufusa"
 10. Zibixxx25@ Włóż adapter wifi i restart tunera, potem w ustawieniach sieci szukane sieci powinien ci znaleźć sieć wifi. Jeszcze druga opcja to instalacja od nowa image z włożonym adapterem wifi.
 11. Spróbujj meni / ustawienia / system,szukaj konfiguracja sieci.
 12. Jakość może nie w HD ale da się oglądać. Dzięki @ -=Mario=-
 13. karols

  Conwerter jaki?

  Wyżucasz jedną antenę i konwerter unikable II i masz wszystko co do tej pory a nawet więcej, możliwości są dużo większe.
 14. Odeślę cię do artykułu jest to dobrze opisane https://satkurier.pl/news/170917/unicable-scr-dcss-krok-po-kroku.html?news_page_id=2 konwerter to raczej taki https://hollex.pl/konwerter-unicable-ii-inverto-32-tunery-5278-evobox-p-969.html Vu uno powinien z tym konwerterem działać. Z anteny ciągniesz jednym kablem i rozdzielasz na trzy tunery takim rozgałęźnikiem https://allegro.pl/oferta/rozgaleznik-1-3-tv-telewizji-satelitarnej-unicable-7825026987
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.