Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

karols

Użytkownicy
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Pozytywna

About karols

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Tuner
  Zgemma h2s , Wetek Play , VU+ Uno4K SE
 1. Próbuję nagrać to na pendrive programem rufus i mam komunikat " Ten obraz nie jest botoowalny lub ożywa kompresji sektora rozruchowego nie wspieranej przez rufusa"
 2. Zibixxx25@ Włóż adapter wifi i restart tunera, potem w ustawieniach sieci szukane sieci powinien ci znaleźć sieć wifi. Jeszcze druga opcja to instalacja od nowa image z włożonym adapterem wifi.
 3. Spróbujj meni / ustawienia / system,szukaj konfiguracja sieci.
 4. Jakość może nie w HD ale da się oglądać. Dzięki @ -=Mario=-
 5. Są AXN w bukiecie Polska Full, wystarczy przenieść do bukietu Film jak ci na tym zależy.
 6. karols

  Conwerter jaki?

  Wyżucasz jedną antenę i konwerter unikable II i masz wszystko co do tej pory a nawet więcej, możliwości są dużo większe.
 7. Odeślę cię do artykułu jest to dobrze opisane https://satkurier.pl/news/170917/unicable-scr-dcss-krok-po-kroku.html?news_page_id=2 konwerter to raczej taki https://hollex.pl/konwerter-unicable-ii-inverto-32-tunery-5278-evobox-p-969.html Vu uno powinien z tym konwerterem działać. Z anteny ciągniesz jednym kablem i rozdzielasz na trzy tunery takim rozgałęźnikiem https://allegro.pl/oferta/rozgaleznik-1-3-tv-telewizji-satelitarnej-unicable-7825026987
 8. "ale chyba zostane przy zakupionych listach iptv" Ale i tak wymagany jest stały dostęp do internetu przy listach iptv, czy to legalnie lub nie. Nie masz internetu to pozostaje ci Polsat lub Canal+.
 9. Trza czytać posty, zacznij może od pierwszego.
 10. Chodzi ci o wolne otwieranie stron.?
 11. Czyli masz jeden z tych softów co nie działa jak dobrze czytasz.
 12. Soft tu nic nie zmieni ,za słaba karta sieciowa.
 13. karols

  Oscam

  Oscam to 11397 ten od @Jej@n a soft to OpenAtv 6.2
 14. karols

  Oscam

  Witam Mam taki problem z tunerem uno4kse. Przy każdym restarcie gubi godzinę i za skarby nie idzie ustawić poprawnej. Jedynie zatrzymanie oscama i restart na tvp1. Na innym forum wyczytałem, że winien jest oscam. I tu cytat "Nie trzeba go wyłączać z prądu wystarczy wyłączyć na chwile OScama oscam blokuje zmianę czasu ta funkcja w oscamie odpowiada za to Kod: Clockfix with realtime clock: yes a ta funkcja jest po to żeby trzymać jednolity czas w tunerze bo jak wiadomo czas jest pobierany z transpondera a co inny transponder ma inny czas ustawiony różnica nawet do 2 min miedzy transponderami" Czy jest na to jakiś sposób bez wyłączania oscama.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.