Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

johnny86

Użytkownicy
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Dobra

About johnny86

 • Rank
  Czynny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Działa dzięki:) Jakby komuś nie działało to trzeba przestaw obserwować forum i dodać od nowa sat-4-all:)
 2. Hej:) czy wtyczka obsługująca tapatalk dla forum jest za free czy też trzeba słono bulić? Jak za free to miałbym prośbę o włączenie;)
 3. Ok to w takim razie patrząc na mój pierwszy post i cytat zablokuje mu się dostęp tylko do cyfry a nie tnk free dobra przetestowałem temat nieaktualny:)
 4. Ciężko wytłumaczyć‡:) Mam z 3xproxy na każdym są pomieszane caidy i oferty (niestety) i jeden dekoder usera zawsze odpytuje jeden program (np hbo 0100) z readera który akurat nie ma tego w 0100 (ale ma np hbo z 0B01), a hbo (0100) jest na innym readerze. Chciał‚em po przez service wyłą…czyć hbo dla (0100) dla danego readera, ale jak zrobił‚em poprzez service to wykluczyło i dla 0B01. Dodam że kanał nie tnie bo przełączy się na innego readera. Chciał‚em tylko wyeliminowa:‡ niepotrzebne zapytanie i zmniejszyć‡ NOK. Z drugiej strony te service wg. mnie jest trochę niedopracowane bo po co podawać w nim CAID jak się do niego nie odnosi.
 5. a da się jakiemuś konkretnemu userowi zablokowac po caid i sidach?
 6. Witam, mam pytanie w FAQ jes przykład: w/w kodzik zablokuje dostęp do kabałów dla cyfra/tnk_free [0100:000068/0B00:000000] Mam pytanie dlaczego dla tych dwóch kanałów a nie tylko cyfry skoro jest podany caid 0100?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.