Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

cristow

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About cristow

 • Rank
  Nowy
 1. Witam. Wczoraj walczylem wielkrotnie, nowe wgra nie image, jeszcze raz nowa lista .. i bez zmian. Prosba - mozesz mi podeslac swoje settings - sprawdziłbym czy to moze byc wina jakiegos bledu w settings - przygotowujesz listy w Mediasat Editor Studio i exportujesz do formaty Neutrino czy inaczej ?? moj e-mail kwandach@poczta.onet.pl moje GG: 350639 Pozdr.
 2. Witam ponownie... Chmmmm - po chwili domyslilem się - ale mimo stworzenia listy całkowicie od nowa - ale ten sam efekt ...
 3. Witam ponownie .. co mas zna mysli "setting" ?? pozdr.
 4. Witam. Ostatnio pojawił się na moim Philipsie dziwny problem (ruDbox) ... Po przełączeniu kanału zanika po około 1 - 2 sekundach dzwięk. Zmiana audio - dzwiek wraca - i po chwili znowu zanika. Tak się np. dzieje na Eurosporcie ... Nie mam pomysłu co może na to wplywac ... ?? Pozdrawiam.
 5. Witam. Jak zmienic zegarek w image rudbox ?? Zmiana przez kopiowanie plikow nie jest możliwa - pliki tylko do odczytu. Pozdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.