Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

adam pepik

Użytkownicy
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About adam pepik

 • Rank
  Czynny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tak mam sam moduł nie mam jeszcze karty ,szukam informacji jakie obsługuje systemy ale brak , ktoś sprzedawał na allegro ten moduł jako wielosystemowy ale pewnie nie miał na myśli wszystkich systemów.
 2. Posiadam moduł AlphaCryptLight R2.3 wersja 1.20(c) euroboot v.2.05L , applikationsversion 3.20 może zna ktoś ten moduł i czy da rade karte nc+ uruchomić?
 3. kondensatory na oko wyglądają dobrze,w tym dekoderze występują powierzchniowe smd i pare elektrolitów ,szukam schematu lub wskazówek ,który odpowiada za tę usterkę na razie bez skutku
 4. Posiadam dm 500 hd clone ,problem jest taki że czasami po zaniku zasialania ma problem z uruchomieniem pokazuje się plansza startowa i dalej nie rusza,zasilacz podmieniłem na 100 procent sprawny to nie pomogło.Musze dużo razy właczć wyłacząć zasialnie i wtedy ruszy.
 5. już sobie poradziłem ,odnalazłem cccam cfg,był w innym miejscu .
 6. Dekoder dreambox 7080hd openatv ,jest szansa że na cccamie odpali sie serwerek?na oscamie się da .Próbowałem na cccam 2.30 i ciemność.
 7. gdybym pomyłkowo wgrał do clona oryginalne image vu czy dekoder będzie martwy czy nie wejdzie soft?
 8. Kupiłem VU+ Solo2 jak sprawdzić oryginalnośc dekodera ,w dreambox jest plugin i numer do sprawdzenia skrzynki vu nie znam.
 9. w pilocie standardowym tak jest ,ten pilot nie ma z tyłu napisu ma podświetlane przyciski na niebiesko dedykowany był do dreambox 8000 ,w tym modelu pilota ta kombinacja przyciskow nie dziala
 10. Posiadam pilot Dreambox który ma podświetlenie przycisków Dream Multimedia Dreambox Remote 4in1 zasilany jest 3 bateriami AAA ,czy orientuje się ktoś czy można wyłączyć podswietlenie przycisków ,pilot jest bardzo prądożerny.
 11. czy jest możliwość w openatv zainsalować przeglądarke internetową tak aby z poziomu dekodera oglądać strony internetowe?
 12. Aktualizowałem openatv w dreamboxie teraz nie moge wejsc w total comander ,hasło nie pasuje ,kto zna nowe hasło ?root i dreambox nie pasuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.