Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

Adam

MODERATORZY
 • Content Count

  343
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Adam last won the day on May 24 2019

Adam had the most liked content!

Community Reputation

54 Bardzo Dobra

About Adam

 • Rank
  Writer

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Tuner
  Nbox BSLA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeżeli chcesz żeby E2iPlayer działał prawidłowo i bez niepotrzebnych zadyszek to jedynym wyjściem jest instalacja softu na pendrive + SWAP. Opis dotyczy pendrive 4GB, można zmienić rozmiary partycji i zrobić to samo na dowolnym pendrive. https://www.sat-4-all.com/board/topic/265808-rozwiązanyinstalacja-softu-i-e2iplayera-na-pendrive/
 2. Najprawdopodobniej zapchałeś nand i albo wgrasz image od nowa albo jak radzi @tom17 odpalisz image z pendrive i zapomnisz o braku miejsca.
 3. Sprawdź czy w menu/ustawienia/system/ustawienia pilota pod przyciskiem HOME masz ustawione Lista Radio/TV, sprawdziłem i u mnie działa przełączanie list Radio/TV.
 4. Zainstaluj liby ffmpeg i po restarcie plugin sam pobierze exteplayer3 i wtedy już nie będzie błędu. cd /tmp && rm -f ffinstall.py && wget http://e2iplayer.pkteam.pl/ffinstall.py && python ffinstall.py
 5. Plugin z nbox z plikami źródłowymi, powinien zadziałać na DM800 SE. WeatherPlugin.zip
 6. Adam

  TVP Polonia na nboxie

  Działa u mnie na BSLA i na BSKA.Sugeruję sprawdzić stan elektrolitów i ew. ustawienie anteny bo kanał działa bez problemu.
 7. Wydaje się modyfikacja linii 12407 pomogła, nie ma komunikatu "brak poprawnych linków", niestety sprawdziłem na nbox który nie radzi sobie ze streamem z mixdrop i jest dźwięk bez obrazu więc dobrze gdyby ktoś z mipsem lub arm mógł potwierdzić dla pewności.
 8. @mandriva Dzięki wielkie, wyszukiwarka działa
 9. Witam. Czy działa u kogoś wyszukiwanie na alltube?U mnie przestało i nie wiem czy to jakiś lokalny problem u mnie, czy to przez zmiany na stronie.
 10. Wszystkim forumowiczom życzę zdrowych, pogodnych i pełnych nadziei na lepsze jutro Świąt Bożego Narodzenia.
 11. Adam

  Nbox Image pod FEDC

  W nbox nie ma trybu deep standby, taka konstrukcja która jest przeznaczona do pracy ciągłej, nawet jeżeli ktoś sobie dorobi deep standby w menu to i tak działać nie będzie tak jak np.w tunerach VU+ które mają zasilanie zaprojektowane do trybu głębokiego uśpienia.OpenPLI 8.3 i 8.6 to wystarczająco stabilne softy do codziennego użytkowania.
 12. Adam

  Nbox Image pod FEDC

  Najnowszy oscam dla nbox https://www.sat-4-all.com/board/applications/core/interface/file/attachment.php?id=20480 Rozpakuj, zmień nazwę pliku na nazwę oscama który już jest w /var/bin i potem ją wrzuć do var/bin, atrybuty nadajesz 0755 i uruchamiasz oscam z pilota w Softcam Manager.
 13. Użyj tej komendy a ffmpeg się zainstaluje. cd /tmp && rm -f ffinstall.py && wget http://e2iplayer.pkteam.pl/ffinstall.py && python ffinstall.py
 14. Host cda-filmy.online działa, całkiem niezłe transfery i brak zacinania, wielkie dzięki @-=Mario=- Sprawdziłem też hosting hqq na ekino, ale coś jest jeszcze nie tak bo zarówno w trybie buforowania jak i bez player nie rozpoczyna odtwarzania tylko po chwili wraca do listy, może ktoś jeszcze sprawdzi linki hqq na ekino.
 15. Adam

  Nbox Image pod FEDC

  To jest tylko do uruchomienia z pendrive (innej wersji 5.5 nie ma), do nand się nie mieści bo jest zbyt duży, ostatni który mieścił się w nand to chyba Hyperion 4.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.