Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

Adam

MODERATORZY
 • Content Count

  293
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Adam last won the day on May 24

Adam had the most liked content!

Community Reputation

47 Bardzo Dobra

About Adam

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Tuner
  Nbox BSLA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Adam

  Nbox brak obrazu

  A przez telnet się logujesz?
 2. Adam

  Nbox brak obrazu

  Sprawdź jakie IP ma tuner, niby dlaczego nowy IP dekodera, przecież adres MAC się nie zmienił i router przypisuje takie samo IP jak wcześniej.
 3. Adam

  Nbox brak obrazu

  Teraz musisz plik z załącznika wrzucić do /etc/init.d, to jest skrypt który utworzy swap na pendrive.Taki sam już jest w podanej lokalizacji, nie usuwaj go tylko wrzuć ten, one się zamienią miejscami.Potem włączasz swap z pilota niebieski, E2Manager, SWAP, Activate SWAP.Potem już tylko instalacja reszty jak w opisie czyli patch SNI, ffmpeg i pycurl tak jak w opisie.E2iPlayer najlepiej zainstalować od @-=Mario=- z tego linku, rozpakować i wrzucić przez ftp do /usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions i zrestartować tuner. https://gitlab.com/zadmario/e2iplayer/-/archive/master/e2iplayer-master.zip swap_on.sh
 4. Biblioteka jest w /lib tylko że pewnie w wersji 5.9 (taka jest w Graterlii jaką kiedyś pobrałem) a ty potrzebujesz w wersji 6.Sprawdź czy ta biblioteka jest w lib, jeżeli jest to zrób symlinka i sprawdź czy zadziała.Jeżeli będziesz miał inną wersję to modyfikujesz polecenie pod posiadaną wersję. ln -s /lib/libncurses.so.5.9 /lib/libncurses.so.6 A jak nie zadziała to przecież jest w Graterlii plik fstab w którym robisz montowanie i po kłopocie.
 5. Adam

  Nbox brak obrazu

  Włączasz zasilanie i od razu naciskasz strzałkę w górę lub dół i ustawiasz skąd ma startować tuner, jak ustawisz naciskasz ok i czekasz.
 6. Adam

  Nbox brak obrazu

  Ustaw przy starcie strzałkami UsbA (bez dysku) lub UsbB(z dyskiem) i naciśnij ok.Pen oczywiście w USB tunera.
 7. Adam

  Nbox brak obrazu

  Jak uruchomiłeś soft z tego pena tzn. co ustawiłeś na wyświetlaczu przy starcie tunera?
 8. Masz dysk w tunerze?Tzn.czy będziesz nagrywać na hdd jeżeli go masz, czy na pen jak nie masz hdd, czy w ogóle nie chcesz nic nagrywać?
 9. Jak siądziesz i będziesz robił krok po kroku to cała operacja nie zajmie nawet pół godziny, może na pierwszy rzut oka jak jeszcze nigdy nie robiłeś partycji to wygląda to jak jakaś mega trudna robota, ale tak naprawdę to proste jak konstrukcja cepa.Jedyne na co musisz zwrócić uwagę to to jak widziany jest pen w sytemie, jak masz dysk hdd to będzie sdb a jak nie masz dysku to sda i tak musisz niektóre polecenia zmodyfikować.
 10. Tu jest opis jak zrobić partycje, zainstalować soft i E2iPlayer razem z wszystkim co potrzebne do jego działania, jeżeli zrobisz tak jak w tym opisie to E2iPlayer będzie działał na nbox poprawnie. https://www.sat-4-all.com/board/topic/265808-rozwiązanyinstalacja-softu-i-e2iplayera-na-pendrive/
 11. Złe polecenia, te pliki z gitlab zostały usunięte, prawidłowe polecenia: cd /tmp wget http://e2iplayer.pkteam.pl/precompiled/raw/master/python2.6.6_sh4_sni_patch.tar.gz tar -xvf python2.6.6_sh4_sni_patch.tar.gz -C / rm python2.6.6_sh4_sni_patch.tar.gz sync cp /etc/init.d/rcS /etc/init.d/rcS.backup sed -i 's,/usr/local/bin/enigma2,LD_PRELOAD=/lib/libcrypto.so.1.0.0:/lib/libssl.so.1.0.0 /usr/local/bin/enigma2,' /etc/init.d/rcS sync reboot reboot -f Ale sam patch niewiele pomoże bez ffmpeg i pycurl, powinieneś zainstalować soft na pendrive, zainstalować patch i całą resztę, dopiero wtedy będzie to działać tak jak powinno.
 12. Adam

  nbox iptv

  OpenPLI 8.3 i 8.6 działa całkiem dobrze a jak doinstalujesz patch SNI, ffmpeg i PyCurl to E2iPlayer też działa jak trzeba.
 13. Adam

  nbox iptv

  Nie ma softu z w pełni działającym E2iPlayerem, musisz sobie to wgrać samodzielnie, najlepiej zainstalować system na pendrive. https://www.sat-4-all.com/board/topic/265808-rozwiązanyinstalacja-softu-i-e2iplayera-na-pendrive/
 14. Witam wszystkich. Czy działają u kogoś linki z Clipwatching na alltube?W E2iPlayer brak poprawnych linków, na stronie linki działają.To samo zauważyłem w przypadku vidspace.io, na stronie działają a w pluginie brak poprawnych linków.Czy ma to jakiś związek z tym że alltube znowu coś kombinuje z CloudFlare(od jakiegoś czasu pojawia się odliczanie przy wejściu przez np.firefoxa)?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.