Jump to content

Adam

MODERATORZY
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Adam last won the day on May 24

Adam had the most liked content!

Community Reputation

27 Dobra

About Adam

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Tuner
  Nbox BSLA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Użyj starszego oscama np.10943 lub 10551 i będzie działało nagrywanie w czasie oglądania.Niestety nowsze oscamy na BZZB z modchipem mają z tym problem i jak na razie chyba nie ma rozwiązania.
 2. Adam

  IPTV Player Nbox

  Partycje 1 i 3 muszą być sformatowane w systemie linuksowym ext (najlepiej ext3), swap nie musisz formatować.Skoro zrobiłeś partycję do nagrywania to rozumiem że nie masz hdd w tunerze, więc musisz zmienić we wpisach w fstab dev/sdb na dev/sda.Zrób wszystko tak jak w tym poście(ew. możesz pozmieniać rozmiary partycji), dopiero na tak przygotowanym pendrive będziesz mógł rozpakować soft w tar.gz lub skopiować soft z NAND na pendrive i dopiero wtedy się to uruchomi. https://www.sat-4-all.com/board/topic/258022-image-na-penie/?do=findComment&comment=436622
 3. Ło matko!! Nawet nie wiesz jaką mi radochę zrobiłeś , do tej pory jak ktoś coś wrzucił na fili na gounlimited a było warte obejrzenia to wyszukiwałem na altube i o ile było to oglądałem, teraz życie stanie prostsze.Wielkie dzięki @mandriva.
 4. Witam wszystkich. Moje pytanie kieruję w głównej mierze do @Mario i @mandriva jako że najbardziej ogarniają temat.Mianowicie zauważyłem że linki z gounlimited nie działają w sytuacji gdy jest na stronie tylko jeden link do gounlimited (bez znaczenia czy fili czy alltube).Gdy są jeszcze inne linki do innych hostingów np.openload czy verystream to linki z gounlimited działają.Przypadłość dotyczy tylko gounlimited, inne jeżeli są aktywne to działają zawsze.Czy można by to jakoś poprawić? Przykład linku który nie działa w E2iplayer a działa w przeglądarce: https://fili.cc/film/zimne-pieklo-2003/33427 https://fs38.gounlimited.to/tea5v4auh72qzxfffohybitgvwxociqgef3cwamtfy2vkbvek5ddoavvq57q/v.mp4 Pozdrawiam.
 5. Adam

  TV LG

  Niekoniecznie matryca, może być że tylko T-Con padł a może być że wystarczy rozebrać matrycę i podociskać taśmy(przykleić coś co będzie je dociskało po skręceniu matrycy). Bez rozkręcenia matrycy trudno cokolwiek powiedzieć.Na youtube jest masa filmów pokazujących rozbieranie matrycy i poprawę docisku taśm.
 6. Podmień tylko plik oscam.conf w /var/keys z działającego BSKA, zrób restart oscama i powinieneś dostać się do oscama przez przeglądarkę (oczywiście jeżeli w BSKA możesz). Możesz podmienić wszystkie pliki w keys, w var nie ruszaj symlinka o nazwie "Softcam" bo znowu będziesz mieć restarty po wejściu w Softcam Manager.
 7. Nie ma takiej opcji a OpenPLI 8.3 i 8.6, picony w liście można wyświetlać w Hyperionie i Graterlii.
 8. FTP czyli total commander służy do transferu plików, komendy wydajesz w telnet i służy do tego np.program putty.Pobierz putty, uruchom, przy logowaniu podaj ip tunera, port 23, login root i tyle.Wklep polecenie z nazwą skryptu istniejącą w /var/bin w twoim tunerze i potem będziesz mógł uruchomić oscam i normalnie wpisać dane z red eagle.
 9. Wklepałeś to polecenie w putty które podałem wyżej?Do tego tunera i tak nie wgrasz nic lepszego niż to co masz teraz, jeżeli jest to tylko problem oscama to napraw symlink i wszystko zadziała, będziesz mógł normalnie uruchomić oscam.Możesz też spróbować zainstalować soft na pendrive i z niego uruchamiać soft.
 10. Adam

  Montowanie usb

  Lokalizację nagrywania i Timeshiftu ustawiasz w menu/ustawienia/system/Lokalizacja nagrań, na ustawianej opcji klikasz OK a potem menu i przejdź do lokalizacji plików, wybierasz folder dla Timeshift i naciskasz niebieski i dodaj zakładkę, potem menu i przejdź do zakładek, wybierasz zakładkę, ok i zielony Zapisz.
 11. Adam

  BSKA a dysk SATA

  Wystarczy dolutować to co napisałeś i dysk zostanie wykryty przez system.
 12. Adam

  Montowanie usb

  Musisz dodać montowanie do pliku /etc/fstab.Plik edytujesz Notepadem++.SWAP montujesz tak: /dev/sdb3 none swap sw 0 0 a partycję do buforowania tak: /dev/sdb4 /media/usb ext3 defaults 0 0 Jeżeli partycja 4 jest sformatowana w ext2 to oczywiście wpisujesz ext2, po restarcie systemu partycja zamontuje się do /media/usb i taką lokalizację buforowania musisz ustawić w E2iplayer.
 13. Nie mam pojęcia dlaczego nie wgrywa ci softu, może być pendrive którego tuner nie trawi a może być uszkodzony uboot.Trudno powiedzieć.Natomiast co do zielonych ekranów po wejściu w SC to wystarczy utworzyć symlink w /var/bin który zapewne usunąłeś.Wklep to polecenie w putty (telnet) i jak sądzę nie będzie już zielonych ekranów. jak masz skrypt softcam.oscam7119_sci0 to polecenie ma wyglądać tak: ln -s /var/bin/softcam.oscam7119_sci0 /var/bin/softcam Jak nie masz skryptu o takiej nazwie to zmień ją na taką jaką masz w tunerze, nazwa skryptu w poleceniu musi być tak jak nazwa skryptu w /var/bin.
 14. AllboxTV nie działa od dłuższego czasu, host do usunięcia.
 15. Tamte komendy nie działają bo pliki z adresów w komendach zostały usunięte.Sprawdzone komendy do instalacji patcha SNI SH4 python 2.6.6 cd /tmp wget http://e2iplayer.pkteam.pl/precompiled/raw/master/python2.6.6_sh4_sni_patch.tar.gz tar -xvf python2.6.6_sh4_sni_patch.tar.gz -C / rm python2.6.6_sh4_sni_patch.tar.gz sync cp /etc/init.d/rcS /etc/init.d/rcS.backup sed -i 's,/usr/local/bin/enigma2,LD_PRELOAD=/lib/libcrypto.so.1.0.0:/lib/libssl.so.1.0.0 /usr/local/bin/enigma2,' /etc/init.d/rcS sync reboot reboot -f
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.