Jump to content

Marek-B

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Marek-B last won the day on August 30

Marek-B had the most liked content!

Community Reputation

4 Pozytywna

About Marek-B

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No i du@a. Nic nie daje zmiana skór. Ładuję czystego Black Hole, albo Openatv . Bez żadnych dodatków. Po menu chodzę bez problemów. Wystarczy,że wcisnę podgląd listy kanałów i wybiorę jeden kanał i jak na fotce. Trzeba restartować tuner i tak za każdym razem.
 2. Witam. Mam ciekawy problem. Na image Black Hole i Openatv , gdy wchodzę na listę programów, lub chodzę po menu, to potem obraz na TV zmniejsza się do małego okienka w lewym górnym rogu. Pomaga tylko restart tunera. Nie mam tego objawu na VTI. W czym moze być problem. Skórka Black Harmony.
 3. Moja lista Lista H+A...Marek-B.zip
 4. Jak zainstalować Duktape ? Woa o instalację i nie idzie . Tak dla laika proszę
 5. Poradziłem sobie . Gra i buczy
 6. To które pod VTI mam wybrać konkretnie.
 7. Nie krytykuj Mam 60-lat i pierwszy tuner na Enigmie. Czyli ze skórki Blach Harmony muszę zrezygnować? ...a tak mi się podobała.
 8. Napisane tam ..... Instalacja repozytorium opkg dla VTI, Vu Open Embeded, openPLi, BlackHole: czyli dla VTI też.
 9. Robiłem wg tej instrukcji. http://j00zek.one.pl/opkg-j00zka/instalacja.htm
 10. Nic to nie daje .. Pojawia mi się tylko napis z datą i napis Audio dalej pusto. Dziwne, na innych skórkach jest OK. Kombinowałem chyba na wszystkich skinach. Przy wyborze skinów pojawia się błąd jak na fotce. Jak wejdę w skina nacisnę żółty...wywala skin i wraca do domyślnej skórki.
 11. Dlaczego na Black Harmony, nie ważne z jakim skinem, nie mam opcji przełączania ścieżek audio audio ?? Tuner V+ Zero 4K z VTI.
 12. Macie na pocieszenie fajną listę radyjek internetowych..polskich. W formacie m3u https://www49.zippyshare.com/v/XVtoyg4x/file.html
 13. Taka https://allegro.pl/oferta/podswietlana-klawiatura-bezprzewodowa-smart-tv-i8-8226144770 działa z V U Zero , Tv LG i Formulerem s mini.
 14. Dzięki za odpowiedź. Zadziałała mała chińska klawiaturka.
 15. Witam. Pytanie mam, czy da się podłączyć zewnętrzną klawiaturę lub myszkę do tego tunera ? Chciałem przeglądarkę używać. Pilotem się nie da.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.