Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

Jonkyl

Użytkownicy
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Pozytywna

About Jonkyl

 • Rank
  Czynny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jonkyl

  oscam hop qnap

  [cccam] ignorereshare = 1 Dodaj odpowiedni parametr do konfiguracji cccam, jak wyżej. Masz skonfigurowane jakieś services?
 2. Moim zdaniem forum chodzi bardzo przyzwoicie, fakt jest delikatny lag zanim wyświetli zawartość strony, ale może być to spowodowane czasem oczekiwania na zwrócenie odpowiedzi przez serwer SQL, oczywiście popularne zapytania można cachować jak np. listę tematów w danej kategorii (cache odświeżać po dodaniu nowego tematu), ale implementacja tego typu mechanizmów pozostaje w gestii twórców silnika forum, w tym przypadku Invision Community. Można by pokusić się o zmianę bazy na inną technologię typu PostgreSQL, niestety z tego co mi wiadomo IPB, obsługuje jedynie bazy MySQL, więc taki rozwiązanie też odpada.
 3. Poszukuję dodatku OpenVPN dla nboxa na sofcie OpenPLI 8.6 Czy ktoś z użytkowników mógłby poratować jakimś linkiem?
 4. Jonkyl

  BSLA uszkodzony loader

  R173 to jest w lanie INTR0, tutaj kabelkiem idzie do gniazda modemowego MODEM_RI a ten do procka pod SYSITRQ0. Czyli chodzi o to żeby przerwanie na układzie LAN powodowało taką akcje jak przerwanie wywołane przez modem. Co do tej części na dolę to ciężko mi się połapać w tych oznaczeniach, jeszcze nie wszystkie są dla mnie czytelne. Trzeba by pomierzyć który z tych punktów gdzie dokładnie idzie i wtedy można by coś powiedzieć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.