Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

arielat

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Pozytywna

About arielat

 • Rank
  Nowy

Profile Information

 • Tuner
  Dreambox 7020HD, Dreambox 800HD SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Adas13 masz tego vip-a za takie wypowiedzi? Gratulacje dla twórców forum. Ale jak mogę prosić nie pomagaj mi już więcej. Ma ktoś jakiś pomysł jak to ustawić zeby się włączało po naciśnięciu przycisku itd?
 2. Napiszcie mi o co w tym chodzi. Moje poprzednie Dreamboxy śmigały aż miło. A to COŚ? Włącza się 15 sekund, przełącza kanały jak tunery sprzed 15 lat, wyłącza się też strasznie długo, nie przewija nagrań, sam pilot to kolejna porażka. Nic na nim nie jest intuicyjne a na pewno nie przypomina obsługa poprzednich pilotów. Miał być demon prędkości najszybszy tuner na rynku a jest jedno wielkie nieporozumienie. Jakieś rady?
 3. Nic to nie daje. Po restarcie odbiornika plik settings pojawia się mimo wcześniejszego wykasowania. Próbowałem też wykasować jego zawartość ale efekt jest ten sam. Restart i mam go znowu. Wygląda tak: config.av.videoport=RCA config.misc.do_overscanwizard=false config.misc.firstrun=false config.misc.initialchannelselection=false config.misc.languageselected=false config.misc.startCounter=15 config.misc.videowizardenabled=false config.movielist.videodirs=['/hdd/movie/'] config.Nims.0.diseqcA=3601 config.Nims.0.diseqcB=3601 config.Nims.0.diseqcC=3601 config.Nims.0.diseqcD=3601 config.Nims.1.diseqcA=3601 config.Nims.1.diseqcB=3601 config.Nims.1.diseqcC=3601 config.Nims.1.diseqcD=3601 config.osd.language=pl_PL config.plugins.autobackup.autoinstall=false config.plugins.autobackup.where=/media config.plugins.configurationbackup.backupdirs=['/etc/default_gw', '/etc/enigma2/', '/etc/hostname', '/etc/network/interfaces', '/etc/resolv.conf', '/etc/wpa_supplicant.ath0.conf', '/etc/wpa_supplicant.conf', '/etc/wpa_supplicant.wlan0.conf'] config.plugins.epgimport.longDescDays=5 config.recording.keep_timers=7 config.recording.margin_after=5 config.recording.margin_before=3 config.recording.offline_decode_delay=1000 config.seek.selfdefined_13=15 config.seek.selfdefined_46=60 config.seek.selfdefined_79=300 config.tv.lastroot=1:7:1:0:0:0:0:0:0:0:FROM BOUQUET "bouquets.tv" ORDER BY bouquet; config.usage.allowed_timeshift_paths=['/media/hdd/'] config.usage.menu_sort_weight={'mainmenu': {'submenu': {}}} config.usage.movielist_trashcan_days=8 config.usage.movielist_trashcan_reserve=40 Zastanawiam się po co ktoś wrzuca na forum takie image - dla kogo i czemu nie trafia to do śmietnika. Skoro tuner nie ma RCA to jak ktoś mógł na nim to ustawić. Jestem laikiem ale pytania nasuwają się chyba same. Walczę z ONE kilka dni i nadal mi nie zaświecił. A to mój 6 Dreambox więc coś mi się udawało Przez te lata udawało odpalić.
 4. Nie mogę tego uruchomić. Tuner ma tylko wyjście HDMI a tu wybiera mi domyślnie RCA i nie ma możliwości zmiany. Ten tuner nie ma RCA. O co w tym chodzi?
 5. nie ustawił jeszcze statusu

 6. Witam, Mam jeden dysk w Dreamboxie. Chciałem podłączyć drugi zewnętrzny ale wygląda na to że się nie da (SATA i USB). Wygląda na to że Dreambox nie chce go zainicjować bo ma już twardziela w środku. Oczywiście w Dreamboxie bez twardziela inicjuje go bez problemów zarówno po SATA i USB. Co zrobić aby widział mi 2 dyski?
 7. arielat

  Multiroom C+

  Na żadnym. Czytałem kilka miesięcy temu (i to na różnych forach) że to przypadłość czytnika kart w 7020. Domniemam, że nadal nie działa (bynajmniej u mnie nadal nie chce). Stąd pytanie o 500HD i 800HD gdyż zastanawiam się jaki kupić. Ciekawostką jest to że jak kombinowałem to okazało się że nie działa tylko główny cam a ten ładowany co 6 godzin działał.
 8. arielat

  Multiroom C+

  Pytanie do posiadaczy multiroomu Cyfry+. Czy działa w 500HD, 800HD? Niestety w mojej 7020s nie działa a że chcę kupić tuner HD to chciałbym wiedzieć który.
 9. A co wgrywasz? Jakie image? Ładuj najpierw oryginał ze strony producenta a dopiero jak wstanie będziesz mógł załadować coś innego. DreamUp też pobieraj ze strony producenta tunera. Wtedy masz pewność że nikt w nim nie grzebał. Ja z 7020 nie mam problemów. Za to Technomate 9100s na 10 image po RS ładuje się jeden. Nawet jeżeli wgrywam o tej samej nazwie image pobrane z różnych źródeł różnią się od siebie.
 10. Witam, Wszystko wskazuje na to że mój Dreambox 600 miał uwalonego flash gdy go kupiłem. Miał wgrany soft który śmigał aż miło. Problem pojawił się gdy chciałem wgrać inne image. Nie idzie. Tuner po wgraniu nie startuje. Sprawdzałem wszystkie kombinacje i nic. Wróciłem do starego image i znów śmiga. Wygłąda na to że kupiłem go w takim stanie. Czy ktoś ma sprawdzonego fachowca który mi wymieni(i chyba zaprogramuje) flash? Najlepiej z okolic Warszawy.
 11. Czy da się zrobić filmik nagrany na Relooka 400 za pomocą nagrywarki DVD w kompie żeby odtwarzać go w normalnym DVD. Pobrałem film na dysk ale nie mogę rozpoznać formatu. Może polecicie jakieś programy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.