Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

rooster

Użytkownicy
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

rooster last won the day on August 7 2019

rooster had the most liked content!

Community Reputation

11 Dobra

About rooster

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. rooster

  DVB-T2

  @paps jeśli to DX to wypadałoby podać z ilu km odebrałeś i na jakiej antenie.
 2. T2 to oznaczenie "najwyższego" standardu możliwego do uzyskania na tej głowicy. Przy czym zawsze to było kompatybilne wstecz. W tym przypadku do DVB-T. Jeżeli na mierniku lub na innym tunerze z danej anteny uzyskujesz telewizję naziemną to tu musisz bawić się głowicą. Jak mówi specyfikacja A i B to SAT, więc Cię powinna interesować głowica C.
 3. Prywatnie? Na forum nie widzę. Chyba, że to Twój temat: https://eko.one.pl/forum/viewtopic.php?id=19474
 4. rooster

  Brak Foni

  Mogę jutro zobaczyć na Miraclebox z Egami. Podejrzewasz co może być przyczyną?
 5. rooster

  Brak Foni

  O image mi chodziło na Octagonie... Yemen Radio, niby FTA, MPEG, cisza, bitrate 63 kb/s Public of Armenia - też FTA i też cisza, MPEG, bitrate 131 kb/s Radio A1 - MPEG portugalski cisza, bitrate 131 kb/s RDPI - MPEG portugalski cisza, a bitrate 259 kb/s, FTA jeśli Flysat się nie myli VoisFarsi - MPEG cisza, bitrate nie mogę sprawdzić, zamyka plugin, a teoretycznie FTA France Magreb 2 - MPEG francuski cisza, bitrate 126 kb/s, FTA Rzeczywiście dziwne. VRT Radio1, wg Flysat FTA, a to samo, bitrate 96 kb/s. Ja mam VU+ Solo2 i image Hyperion.
 6. Być może nie ma opcji Recovery. Rejestruj konto na eko.one.pl i czekaj na pomoc Cezarego.
 7. rooster

  Brak Foni

  Zapoznaj się z wykazami i napisz co Ci nie działa z niekodowanych. Bedzie prościej. https://www.flysat.com/r-hb.php Ten obraz to tak z wyboru czy z przymusu? Raczej ciężko będzie znaleźć kogoś drugiego z takim image.
 8. Odpaliłeś TFTP i OK. Wyłącz router. Na pulpicie w tym folderze fpt umieść plik z softem, tj. wr1043nv1_tp_recovery.bin Potem z Browse wczytaj ten folder. Podłącz kabel LAN komputera z LAN (nie WAN!) routera. Włącz router trzymając szpilkę na guziku reset. Powinno zacząć zaczytywać soft.
 9. Dupę mam ja. Masz Ty. Mają inni. Tu powinien być jakiś komunikat, błąd. Czy widać postęp zaczytywania softu? Jak masz ochotę to rejestruj konto na eko.one.pl i Cezary (Obsy - guru OpenWRT) powinien Ci pomóc.
 10. Poczytaj o pluginie Bitrate. Następnie zobacz ile Mb/s przepływności mają kanały transpitowane przez satelity. A na sam koniec odpowiedz. Czy to, że wymienisz tuner czy TV się zmieni? NIE, NIE, NIE.
 11. Czy jak resetujesz router szpilką miga dioda WPS? Nie wgrywaj na razie Gargoyle. Próbuj z plikiem Recovery. Co się dzieje z TFTP? Oj Biały, Biały. 192.168.0.66 to jest adres Twojej karty sieciowej, a nie routera! I radzę Ci to robić na Windows 7, bo w 10 często TFTP blokuje antyworus czy firewall.
 12. @tom17 tak to można próbować, gdy FW weszło poprawnie. W przypadku Kolegi widać, że soft się nie wgrał jak należy. Być może nie odznaczył "zachowaj ustawienia" i temu się wykrzaczył. Poza tym nie wiemy jaki Windows. Tu najlepszy byłby 7.
 13. Odpisujesz po dobie i tak chaotycznie, że nie wiem jak Ci pomóc. Czy wgrałeś ten plik z poziomu TFTP? Wcześniej oczywiście należy ustawić sztywny IP na karcie sieciowej komputera zgodnie z tym poradnikiem: https://tplinkforum.pl/t/tryb-recovery-w-routerach-tp-link/5519 No i oczywiście tryb Recovery powinien być o czym świadczy dioda WPS.
 14. Nie rozumiesz, ale nieważne. Nie zgadzały mi się sumy kontrolne z plikami jakie mam na dysku, więc to mi się wydało dziwne. Twój plik to jest to samo co tu, więc OK: https://dl.eko.one.pl/orig/ https://tplinkforum.pl/t/recovery-dla-routera-tp-link-tl-wr1043nd-v1/9223 Teraz musisz próbować to wgrywać tym sposobem: https://eko.one.pl/forum/viewtopic.php?pid=187650#p187650
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.