Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

oskardto

Użytkownicy
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Dobra

About oskardto

 • Rank
  Czynny

Previous Fields

 • Gadu-Gadu
  3844116

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  tv sat, linux

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odpal z palca na konsoli i sprawdź liby... Było pisane jak to się robi. Osk. Wysłane z mojego CUBOT_POWER przy użyciu Tapatalka
 2. doinstaluj brakujące biblioteki libpcsclite1 opkg update opkg install opkg install libpcsclite1 oraz pcsc-lite opkg install pcsc-lite i powinno działać, jeżeli nie doinstaluj co mu brakuje. na openpli pomoże (vti nie uzywam) osk.
 3. Witam, wczoraj próbowałem upiec oscama ze statycznymi libami. O ile z libusb static się udało, tak w przypadku libssl i libcrypto pod sam koniec wypieku dostaję błąd: LINK ../archiv/oscam-svn11572-fritz74xxOS65-webif-ssl_st-libusb_st-pcsc-mega44new-patched.debug /opt/s3/toolchains/fritz74xxOS65/lib/libcrypto.a(des_enc.o): In function `DES_encrypt1': /opt/s3/toolchains/fritz74xxOS65/lib/libcrypto.a(des_enc.o):(.rodata.DES_SPtrans+0x0): multiple definition of `DES_SPtrans' build/mips-linux-uclibc-ssl-libusb-pcsc/cscrypt/mdc2.o:/opt/s3/oscam-svn/cscrypt/mdc2.c:501: first defined here /opt/s3/toolchains/fritz74xxOS65/lib/libcrypto.a(des_enc.o):(.rodata.DES_SPtrans+0x0): multiple definition of `DES_SPtrans' build/mips-linux-uclibc-ssl-libusb-pcsc/cscrypt/mdc2.o:(.rodata.DES_SPtrans+0x0): first defined here collect2: error: ld returned 1 exit status i binarka się nie tworzy. Ktoś coś podpowie ? osk.
 4. Kliknij Widok, następnie odznacz kliknięciem Okienko szczegółów. oizdrawiam osk
 5. oskardto

  Problem OSCam

  Odpal z palca i podlinkuj być może brakujące liby. Wysłane z mojego CUBOT_POWER przy użyciu Tapatalka
 6. W menu systemowym w transcoding setup zielonym zatwierdzić wybrany fps i bitrate. Potem przez www w menu transkodowania wpisać port. Następnie w pluginie open webif włączyć hasło i powinno latać. Wysłane z mojego CUBOT_POWER przy użyciu Tapatalka
 7. To ma być plik, a nie folder. Wysłane z mojego CUBOT_POWER przy użyciu Tapatalka
 8. Witam, próbowałem najnowsze i starsze wersje plugina i z głowicą FBC nie hula na tunku vu uno4k se. Z ciekawości zainstalowałem plugin fast scan, który radzi sobie z głowicą fbc, ale nie ma w nim naszych operatorów. providers = [ ('Canal Digitaal', (1, 900, True)), ('TV Vlaanderen', (1, 910, True)), ('TéléSAT', (0, 920, True)), ('HD Austria', (0, 950, False)), ('Diveo', (0, 960, False)), ('Skylink Czech Republic', (1, 30, False)), ('Skylink Slovak Republic', (1, 31, False)), ('KabelKiosk', (0, 970, False)), ('TéléSAT Astra3', (1, 920, True)), ('HD Austria Astra3', (1, 950, False)), ('Diveo Astra3', (1, 960, False)), ('Canal Digitaal Astra 1', (0, 900, True)), ('TV Vlaanderen Astra 1', (0, 910, True))] transponders = ((12515000, 22000000, eDVBFrontendParametersSatellite.FEC_5_6, 192, eDVBFrontendParametersSatellite.Polarisation_Horizontal, eDVBFrontendParametersSatellite.Inversion_Unknown, eDVBFrontendParametersSatellite.System_DVB_S, eDVBFrontendParametersSatellite.Modulation_QPSK, eDVBFrontendParametersSatellite.RollOff_alpha_0_35, eDVBFrontendParametersSatellite.Pilot_Off), (12070000, 27500000, eDVBFrontendParametersSatellite.FEC_3_4, 235, eDVBFrontendParametersSatellite.Polarisation_Horizontal, eDVBFrontendParametersSatellite.Inversion_Unknown, eDVBFrontendParametersSatellite.System_DVB_S, eDVBFrontendParametersSatellite.Modulation_QPSK, eDVBFrontendParametersSatellite.RollOff_alpha_0_35, eDVBFrontendParametersSatellite.Pilot_Off)) W załączeniu plugin, może coś pomoże w dopasowaniu FastSearch do głowic fbc. pozdrawiam osk. FastScan.zip PS. nie hula oznacza, że nie czyta danych z transpondera.; uruchamia się prawidłowo i nie ma gs.
 9. Spróbuj najpierw zaktualizować debiana apt-get update && apt-get upgrade i potem instalować pcscd. Jeżeli z automatu nie zainstaluje, musisz znaleź i doinstalować brakujące pakiety ( te co ci pluje w logu).
 10. Cześć, w /dev/serial/ czytnika omikey 3121 nie znajdziesz. Zainstaluj demona pcscd i toolsy do pcsc: apt-get install pcscd apt-get install pcsc-tools reboot, i odpal na konsoli: rafal@HP-DV6:~$ pcsc_scan Jeżeli sterownik poprawnie zainstalowałeś powinieneś dostać coś takiego: Oczywiście provider i ATR będzie taki, jaki karton wsadzisz do czytnika. Jeżeli nie znajdzie skaner czytnika, musisz wtedy użyć innego sterownika. Za chwile poszukam, na jakim driverze u mnie hula. PS. oczywiśćie daemon pcscd musi być startowany po reebocie debiana. rafal@HP-DV6:~$ service pcscd status ● pcscd.service - PC/SC Smart Card Daemon Loaded: loaded (/lib/systemd/system/pcscd.service; indirect; vendor preset: enabled) Active: active (running) since Mon 2019-09-02 20:26:11 CEST; 17min ago Docs: man:pcscd(8) Main PID: 27836 (pcscd) Tasks: 6 (limit: 4669) CGroup: /system.slice/pcscd.service └─27836 /usr/sbin/pcscd --foreground --auto-exit PS.PS. oscam oczywiście musisz mieć z obsługą pcsc (Compiler: x86_64-linux-ssl-libusb-pcsc). oskardto
 11. oskardto

  Nowe Image

  A może by tak kernel 2.6.9-rc1 i nowsza enigma ?? Dreamflasha bym nie zabudowywał, nie widze takiej potrzeby, w zamian defaultowo dvblogger i drtic. Jakie poprawki zrobiłeś w front processorze ??
 12. Ja jdrticem muszę konwertować napisy dla fps 25.64, w przeciwnym wypadku (przy standardowych 25 fps) napisy permanentnie mi przyspieszają.
 13. Z nowym rel Dreamflash 1.4 źle współpracuje.
 14. oskardto

  EXTERNAL MESSAGE

  Jeśli dzieje się to na newcamd to w /var/tuxbox/config/newcamd.conf edytuj do postaci: # On Screen Display, neutrino, enigma or none OSD = none Jeśli to nie to, podaj więcej szczegółów, jaki image, jakie emu ... Jezszcze w ustawieniach zaawansowanych zaznacz ukryj błędy okien (hide error window).
 15. Replay: Jeżeli za szybko na ucasie(scam) będziesz skakał po kanałach Sky to rzeczywiście po chwili się powiesi, jeśli jednak po wejsciu na dany kanał poczekasz chwilę (ja czekam aż zniknie defaultowe osd) to nie wywala się praktycznie wcale, mimo skoków między s2emu/s2card/nagra/via itp. Nigdy jednakże scam nie spowodował totalnego padu dreama, aby konieczny był reboot (wystarczy restart emu); działam na rudream image w różnych wydaniach. Natomiast u mnie conax ucas/scam nie odpala i nie mogę przypomnieć sobie które pliki z kluczami do niego należą (chyba że scam nie bierze conaxa ale w to trochu wątpię), a późna godzina i nie chce się kopać po hdd, zwłaszcza że jak szukam czegoś na gwałt to nie znajduję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.