Jump to content

Krystiand

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About Krystiand

 • Rank

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzęt dotarł. Jest wszystko Ok. Zamówiłem H5+ 2szt wifi. Jest karta gwarancyjna. Serwis gwarancyjny w SatMedia Electronics LTD Warszawa. Już wszystko śmiga, jestem zadowolony.
 2. Dzięki za porady. Już wszystko działa.......
 3. Ja zamówiłem wczoraj. Dzisiaj wysłano przesyłkę. Przysłano fakturę e-mailem. Można śledzić przesyłkę ( mam do paczkomatu za 8 zł.) Gwarancja na H5 12 mies.. Dam znać jak dotrze w poniedziałek.......
 4. Czy po zainstalowaniu takiej karty na USB i dograniu wymaganych sterowników możliwa jest obsługa TV naziemnej z poziomu menu dekodera i jego pilota czy też trzeba używać pilota dedykowanego do tej karty?
 5. Dzięki za opinie. Zamówiłem na razie H5. Jak mi się spodoba Zgemma to potem zamówię H9 Twin......
 6. Umożliwia to HEVC/H.265.... a ma go H5
 7. Tak to prawda i nie chodzi o dołożenie 100 zł tylko trzeba mieć TV 4k..........
 8. Mam Solo2 i DM7020HD gdzie jakość obrazu jest OK. Nie mam TV 4K i chyba raczej na razie nie warto go kupować bo telewizja 4K jeszcze długo nie będzie u nas powszechna. Tuner przydałby się nowszy i stąd moje pytanie.
 9. Czytałem różne, sprzeczne opinie o jakości obrazu w tych tunerach, że jakoby jakość obrazu na kanałach nadawanych w rozdzielczości HD/FHD jest gorsza niż w tunerach 4K np. H9. Czy ktoś mógłby podzielić się opinią na ten temat.
 10. Napisano 17 Listopad 2018 Cytuję post Kolegi z działu ZGEMMA Witam All Dostałem do testów pudełko Zdemma H.S2.Próby uruchomienia jakiegokolwiek softcama spełzły na niczym softcam uruchamia się ale nie łączy się z serwerem . ( dane poprawne czy to na oscam czy cccam ). Jak chodzi o pobieranie dodatków pluginów to normalnie się łączy i pobiera. Testowane image to Open ATV 6.2 , Open PLI 4, 7.Zastanawiam się czy trzeba coś extra doinstalować. Ma ktoś jakieś sugestie ???Proszę Wielkie dzieki .gif" /> za zainteresowanie ale temat rozwiązany. Wgrany obecnie Hiperion 6.2 - Zgemma H.2H i przekleiłem tylko wszystkie pliczki oscama i po restarcie wszystko ruszyło bez problemu. Wcześniej wgrywałem Open ATV 6.2 konkretnie do Zgemma H.2S bo taki posiadam. Open PLI 6 tez dokładnie do tego modelu i był cały czas problem. Wgrałem tego - HYPERION 6.2\zgemmah2h_GIT-21696_PKT-3890_all.zip z końcówkom H2H i wszystko działa. Czy tu lezy problem H.2S - trudno powiedzieć
 11. Próbowałem na OpenPli 7.1 w Solo2 i OpenPli4 w DM7020HD na dedykowanym wifi. Spróbuję jeszcze na OpenATV. Jakiego Ty używasz image?
 12. Nie mam innego telefonu dlatego pożyczyłem tego airboxa z Orange a w nim jest ustawione szyfrowanie, nie wiem jakie ale w tunerze ustawiłem WPA2 i mam sieć.......... a sh nie działa. Z telefonu (Plus) próbowałem też bez szyfrowania i nie działa. Czyżby u nas w pl. operatorzy blokowali takie przekazy........ Nie mam już pomysłów. Ta Twoja antenka to rozumiem, że to karta sieciowa USB.?
 13. Emu włączone, log Oscama pokazuje, że brak połączenia. Sieć działa w tunerze o sh nie działa. Jak pdłączę wifi lub Lan do mojego routera to wszystko jest OK. Podobnie jest z siecią udostępnioną przez airboxa z Orange. Nie działa sh lub ja nie umiem tego skonfigurować. Czy Komuś działa taka sieć w sh ??
 14. DNS jest przydzielony. Źle się wyraziłem bo mogę pobierać wtyczki z feed, inne wtyczki też działają np. Foreca, więc internet działa tylko nie działa sh. Może w telefonie jakieś ustawienia sieci trzeba zmienić.....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.