Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

Krystiand

Użytkownicy
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Pozytywna

About Krystiand

 • Rank
  Czynny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdzie znalazłeś ten zapis o energooszczędności HDD ? Mam stary HDD 1 T i chciałbym go zamontować do H9 Combo. Nigdzie nie ma instrukcji do tego tunera .........
 2. Czy ten skin działa prawidłowo pod OpenPli 7.2 ?
 3. Czy do H9 Combo można zamontować do środka klasyczny HDD ? Czy może też jest dedykowany Slim do 7mm SSD tak jak w H9 Twin?
 4. Warto do drugiej głowicy podłączyć np. Astrę 19,2 E poprzez Disegc z konwertera Single lub Twin LNB a na HB zakupić konwerter Unikable np. 8 SCR + LNB Single lub Twin.
 5. Zasilacz to podstawa. Trzeba sprawdzić poziom napięcia pod obciążeniem z pracującym HDD . .......
 6. Nie ma instrukcji. Odłącz wszystko od tunera łącznie z HDD, odczekaj kilka godzin i spróbuj ponownie go załączyć ...................
 7. Pace też przerabiają. Nboxa to już raczej nie warto przerabiać ..........
 8. Spróbuj uruchomić bez HDD. Mój Solo2 w ogóle nie chciał startować . Dysk wydawał się sprawny gdyż nagrywał i odtwarzał prawidłowo. Już zamierzałem wymieniać elektrolity. Po jego odłączeniu też od razu nie chciał się uruchomić. Ale za drugim razem zaskoczył i teraz bez dysku działa już prawidłowo od 2 tygodni. Tuner jest kompletnie zimny a z HDD był bardzo ciepły. Podejrzewam że z upływem czasu napęd HDD pobiera coraz więcej prądu z uwagi na jego zużycie co objawia się grzaniem a zasilacz nie jest w stanie dostarczyć tyle prądu.
 9. Jak tani to Zgemma H7, H9. Jak lepszy to VU+ Uno 4K
 10. OK dzięki, zapytałem. Jak będę coś wiedział to podzielę się doświadczeniem. W moim starym DM7020 HD wymieniłem wszystkie elektrolity i jeszcze działa jako zapasowy. Solo2 jest dobrym sprzętem i na razie wystarczającym do sypialni ........... Koreańczycy dali elektrolity na 85 stopni i pewnie jeszcze słabej jakości po to aby ograniczyć żywotność sprzętu.
 11. Tak ciemno. Chyba ze dwa razy przy włączeniu pojawił się "Starting" ale zaraz na tym stanęło . Przy następnych uruchomieniach już całkiem ciemno. Jakieś 2 lata temu tuner miał problemy ze startem z głębokiego czuwania ale wówczas pomagało wgranie na nowo Image. Teraz jest to niemożliwe. Podejrzewałem wówczas, że problemem są elektrolity. Gdybym wiedział, które to są to bym je wymienił. Teraz padło wszystko i to też może być wina kondensatorów, które straciły pojemność. Tylko, które to są ?????
 12. Tak tylko, że tuner nie startuje w ogóle. Cały czas ciemno na wyświetlaczu......
 13. Nic i brak komunikacji z tunerem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.