Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

kapciu75

Użytkownicy
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kapciu75 last won the day on August 11

kapciu75 had the most liked content!

Community Reputation

4 Pozytywna

About kapciu75

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Tuner
  AX 4K Box HD51

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, po wymianie głowic na DVBS-2X, na większości programów mam SNR 100%, z kolei AGC 54-58%. Wcześniej miałem BSLA. Tam głowica była słaba, jednak z ustawieniem anteny nie było problemów. Najwygodniej, najprecyzyjniej wskazywały głowice na VU+ Ultimo. Jakie macie AGC na kanałach nc+?
 2. Poszukaj plików konfiguracyjnych dla oscam. Koledzy na forum pisali gdzie one są w OpenATV. Z pewnością nie masz skonfigurowanego czytnika w oscam.
 3. gzimo1954, przepraszam. Czasami człowiek myśli, że powiedział to co myśli.
 4. Jest prawie idealnie. Mały minus taki, że picony mistrza zet71 są w odcieniu szarym, Twoja biała. Ale bardzo dziękuję za pomoc. Może mistrz nas usłyszy i zrobi kolejnym/następnym razem...... właśnie taką/takie.
 5. Panowie, a czy może ktoś dostosować wielkość liter HBO do wielkości HBO2 i HBo3. HBO jest nieznacznie większe niż dwie pozostałe.
 6. Połącz się z tunerem Total Commanderem. Z czego w końcu korzystasz? Z jakiego oscam. Jak się nazywa? Jak dobrze pamiętam oscam config masz w katalogu var/keys/config. Tam wrzuć swoje pliki. Nie wiem jaką strukturę katalogów ma OpenATV. Obecnie siedzę na OpenPLi.
 7. Nie masz możliwości zalogowania się, bo może pliki z configami, są w innym miejscu, na przykład w katalogu oscam-smod, a nie oscam.
 8. Panowie pomóżcie. Kupiłem dwie nowe głowice DVBS-2x. Mam konwerter Monoblock. Po zainstalowaniu nie odbiera mi kanałów z transpondera MTV. Dostrojenie nie powiodło się. Reszta kanałów działa bez zarzutu. Wygląda to jakby głowice były źle ustawione. Podpowiedzcie jakie powinno być ustawienie głowic dla Monoblocka.
 9. No to wszystko jasne. Wyprostowałeś mnie szybko.
 10. Lucek, ja mam zainstalowanego tego skina, z linku powyżej. Właśnie z Twojego linka, parę postów wyżej. Obecnie próbuję wzbogacić jego tłumaczenie. [emoji3] Problem polega na tym, że nie mogę za cholerę powiększyć tej czcionki z datą przy zegarze, która widoczna jest w górnym prawym rogu po przyciśnięciu OK na pilocie. Kolejna sprawa jest taka, że zapisywanie ustawień w tym skinie nie za duże ma taki skutek jakiego oczekujemy. Przyklad: zmniejszenie jednej czcionki powoduje jakby zwiększenie jej w innym miejscu. Niestety MetrixHD był znacznie lepiej napisany. Pytałem o skin z OpenATV, gdyż wygląda na taki, któremu poświęcono więcej pracy. Wygląda, na to, że jest FHD, a jeżeli OpenATV, to obraz zbudowany na podstawie OpenPLi, to powinno działać. Po nBox mam przyzwyczajenie do prostoty. OpenATV to obraz z fajerwerkami, dla mnie częściowo zbędnymi, nie korzystam z nich. Ale każdy lubi co innego. [emoji3] Dlatego też prosiłem Was o zrzut ustawień w tym skinie. Po co wyważać otwarte drzwi. OpenATV to chyba nie moja bajka. Wolę OpenPLi.
 11. Panowie czy MetrixHD z OpenATV zagra na OpenPLi. Czy Ten skin był przerobiony z OpenATV na OpenPLi?
 12. marikak97, zrób tak jak ja. Nie doradzę Ci co możesz zrobić na OpenATV. Na OpenPLi zainstalowałem oscam z feed i wszystko ruszyło. Musiałem tylko przed wszystkim wydać polecenie przez telnet: opkg update && opkg install libusb-1.0-0 Prawdopodobnie brak tych bibliotek w obrazie OpenPLi uniemożliwiało uruchomienie oscam.
 13. A czy V2 nie pojawił się aby po tych problemach z zasilaniem dysku?
 14. Wrzućcie proszę My Metrix Lite, bo ten załączony do enigma2-plugin-skins-metrix-pli_0.1-r10_all.ipk mnie przerasta. Usiłuję ustawić wielkość czcionek w pasku info (tutaj nazwa audycji przysłania pasek postępu), w liście kanałów i opisie audycji. Pasek wyboru też mam czarny, tak więc zabawy co nie miara. Na VU+ nawigacja po tym skinie była prostsza. Albo wrzućcie zrzut ekarnu z Waszych ustawień tego skina.
 15. Drodzy Panowie, Nie chcę wyjść na ignoranta. Ja nie chcę się uczyć od nowa tworzenia skryptów, bo na chwilę obecną to dla mnie chińszczyzna. Chciałbym jedynie czegoś co działa. I możliwości podmianki binarki oscam na nową. Obecnie mam plik oscam w usr/bin oraz softacam.oscam w etc/init.d Skrypt softcam.oscam wygląda tak: I wszystko działa i wstaje po restarcie. Rozumiem, że podmieniając binarkę oscam (atrybut 755) w usr/bin na nowszą, będzie to działało.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.