Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

sega24

SUPER MODERATOR
 • Content Count

  1,501
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

sega24 last won the day on November 18

sega24 had the most liked content!

Community Reputation

369 Wyśmienita

1 Follower

About sega24

 • Rank
  SuperWriter

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.thelastdrakkar.com

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  http://www.thelastdrakkar.com

Recent Profile Visitors

4,594 profile views
 1. Szybki negatywny przykład możliwości edycji postów: Proszę zwrócić uwagę na posty użytkownika Kaspian@ .
 2. Skoro jesteś pewien, że twoja karta posiada aktualne uprawnienia, to sprawdź w pliku sattelites.xml czy jest ten transponder.
 3. Czasem za dużo wymagacie od admina. Zapominacie o tym, że jego funkcje ogranicza też sam skrypt forum. Co można to można ale jeżeli nie jest w stanie czegoś zmienić lub ulepszyć, proponuję napisać: https://invisioncommunity.com/ To oni wprowadzają poprawki i różne sugestie.
 4. sega24

  Oscam

  Może masz na innym porcie ? 8080 ? Najprościej to sprawdzić jaki masz wpisany w pliku konfiguracyjnym Oscama. Połącz się przez TC jak kolega wyżej napisał.
 5. Witam Jak w temacie, jestem ciekaw który miernik jest najbardziej popularny. Zrobimy mały ranking Będę zliczał głosy i dopisywał i edytował tego posta. W nawiasach będę dodawał głosy Ja posiadam Devisera S30, w zupełności wystarcza do wszystkiego. 1. Deviser S30 - ( 4 ) 2. Satlink SF600 - ( 1 ) 3. Megasat HD 5 COMBO - ( 1 ) 4. Rover STC - ( 1 ) 5. SatLink WS-6933 - ( 1 ) 6. Freesat v8 - ( 1 ) 7. Neon S2 - ( 2 ) 8. Dr HD 1000 - ( 1 ) 9. GTMEDIA V8 Finder BT03 - ( 1 ) Zachęcam
 6. Zamiast tych opasek, proponuję z pręta gwintowanego i zwykły kształtownik zrobić obejmę, raz montowałem na te taśmy no i niestety przeciągnąłem taśmę i się rozciągnęła
 7. Moim zdaniem pozostaje ci tylko rozmowa z technikiem który to robił. Raczej będzie wiedział co to jest unicable czy fbc. Niestety koszty będą wysokie ale wszystko da się zrobić .
 8. Zamykam bo to do niczego nie prowadzi. Ty swoje, my swoje, nie rozumiemy się.
 9. Ale on nie był zbanowany za to że się nie dzielił swoją pracą tylko za ton i sposób w jaki traktował użytkowników, na co nie było zgody na tym forum.
 10. Post dotyczący e2playera i sss@ ja usunąłem, ponieważ w pewnym stopniu oskarżasz w nim nas, użytkowników tego forum o przyczynę powolnego upadku jego wtyczki. Zanim wysuniesz jakiekolwiek oskarżenia proponował bym zapoznać się z opinią drugiej strony. Nie bez powodu sss@ był banowany na innych forach, nie tylko tutaj, to też powinno być dla ciebie zastanawiające.
 11. Z tego co pamiętam to właśnie tak było, że pierwsza w górę a reszta w dół, ale nie pamiętam czy ON czy OFF. Za to pamiętam dobrze że któraś z konfiguracji nie ma wpływu na odbieranie. Coś pozamienialem chyba lnb z nr i też działało, ale szczegółów nie podam bo to było parę lat temu.
 12. https://anteny.sklep.pl/konwerter-unicable-src-inverto-twin-multiroom-do-6-tunerow-p-74.html Masz dwa legacy, wtedy nie musisz korzystać z unicable lub wykorzystać tylko unicable. I cenowo dużo lepiej. Albo bez unicable zwykły twin: https://allegro.pl/oferta/konwerter-inverto-twin-black-ultra-hd-0-2db-5479774441?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Sprzęt+satelitarny&gclid=Cj0KCQjwrrXtBRCKARIsAMbU6bHwR2Grj-1s51yIgfOJBCnny8IWWcQ4gb5T2dr_3PdLEm0nWuTz6kUaAgNEEALw_wcB Ale ja na twoim miejscu brał bym ten pierwszy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.