Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

tomekqd

Użytkownicy
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About tomekqd

 1. Mam tak samo , muszę ręcznie kopiować pliki po ftp. Wszystkie sposoby aktualizacji kończą się komunikatem błąd pobierania : https....... Sprzęt DM800se clone Merlin 3
 2. tomekqd

  picony oled

  Opis kolegi brecha z dvhk u mnie zadziałał. DM800se - image ICVS+Gemini3 : -paczka picon_oled (Astra-HB -kolorowe) dla DM800se - wklejamy do media/usb : Pobierz http://www.datafilehost.com/download-4148ebbb.html -plik skin_usher.xml wklejamy do etc/enigma2 : Pobierz http://www.dream-multimedia-tv.de/board/index.php?page=Attachment&attachmentID=5362&h=9afc3e4f265861b418925c2fb5abeb6ae884e70a&d7a39c70 - w usr/share/enigma2 tworzymy skrót do pikon_oled - w ten sposób ze przez telnet po zalogowaniu do dreama wpisujemy polecenie : ln -sfn /media/usb/picon_oled /usr/share/enigma2/picon_oled -restart gui (enigmy2) . Jeśli ktoś ma podmontowanego pena do np. media/sdb1 to w pliku etc/fstab dodaje linie(na dole) : /dev/sdb1 /media/usb auto defaults 0 0 I tyle. Jak się nam kiedyś te pikony na oled znudzą to wywalamy plik skin_usher.xml .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.