Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

g01

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About g01

 • Rank
  Nowy
 1. Mam ustawioną listę kanałów 1 od j00zka i pokazuje mi następne audycje kanału tylko do 24.00, i na przykład około 22.00 pokazuje tylko jedną pozycję a po 24.00 już normalnie 5 pozycji. Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 2. Dzięki działa.[emoji2] Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 3. W ustawieniach mam tak - ikony serwisu msn i ikony skórki to którą mam ustawić? Silnik skalowania ikon - wewnętrzny E2 histogramy - wyłączone logowanie- wyłączone Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 4. Nie działa mi animacja ikon w pluginie pogodowym wgrywałem już kilka animacji z opkg i nie ruszy dodam że animacja zzpiconów działa ok picony, zzpicony i animatedWeatherIcons mam wgrane do media/hdd, soft hyperion na zgemma h7.
 5. g01

  Zgemma H7

  Zgemma h7s openpli7 jak zrobić beckup image na hdd?
 6. g01

  Internet w pracy.

  Na hali jest komputer który nie działa do niego jest doprowadzony kabel internetowy z biura, prawdopodobnie z rutera albo modemu co muszę podłączyć żeby mieć wi-fi na hali?
 7. Jak działa to SUPER. Szkoda że musiałeś wykupić zewnętrzne IP ( jaki koszt miesięcznie ? ) bo to można obejść bez opłaty , są darmowe domeny np rutery Asus mają to (DDNS) już w ruterze. 5 zeta. W moim ruterze tp linku też mam DDNS zakładałem konto na NO IP ale nie poszło.
 8. Dzięki Panowie za pomoc już sytuacja opanowana dostawca neta udostępnił mi zewnętrzny adres IP oczywiście za opłatą. Wszystko działa ładnie ale tak jak Kolega wyżej wspomniał w telefonie trochę przycina na kanałach HD z winy prędkości neta, a czy jest możliwość obniżenia jakości streamu żeby obniżyć przesył?
 9. A jakie masz ap. zmienne czy stałe bo ja mam dynamiczne i dlatego chyba nie łączy Router mam tplinka
 10. Co robię nie tak? bo nie mogę połączyć się z dekoderem z zewnątrz, w sieci lokalnej jest ok, robię tak W dekoderze ustawiam adres ap. na sztywno czyli 192.168.0.28 w openwebif ustawiam uwierzytelnianie przez http W routerze wchodzę w przekierowanie portów, serwery wirtualne i ustawiam port wewnętrzny 80 port usługi 3489 IP.serwera 192.168.0.28 i zapisuję następnie wprowadzam w przeglądarce moje ap. I w telefonie wpisuję adres IP. np 92.345.45.20:3489 i się nie połączy.
 11. A jak ja mam IP.zmienne da się tak zrobić?
 12. g01

  Zgemma H7

  W jakim katalogu w openpli 6.2 znajdują się picony zainstalowane i poustawiane wszystko a nie wyświetla.
 13. g01

  Zgemma H7

  Wielki Szacun dopiero usuniecie folderu enigma2 poskutkowało na drugi raz muszę pomyśleć nim coś zrobię. Pozdrawiam.
 14. g01

  Zgemma H7

  Prawdopodobnie w ustawieniach video dałem rozdzielczość 1080p i 60hz i obraz znikł.
 15. g01

  Zgemma H7

  fstab rootfs / auto defaults 1 1 proc /proc proc defaults 0 0 devpts /dev/pts devpts mode=0620,gid=5 0 0 usbdevfs /proc/bus/usb usbdevfs noauto 0 0 tmpfs /var/volatile tmpfs defaults 0 0
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.