Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

zdzislaw22

Użytkownicy
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

zdzislaw22 last won the day on July 22

zdzislaw22 had the most liked content!

Community Reputation

31 Bardzo Dobra

About zdzislaw22

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. u mnie nie ma problemów. Pewne masz jakiś stary userskin.
 2. Kolego to nie agresywność, tylko zdenerwowanie. Jak piszę, że sam sprawdziłem, że działa a Ty mi wyjeżdzasz z tekstem, ze kłamię to się nie dziw takiej reakcji. Nie wiadomo, pewnie tak. Zgemma to twór nie dla mnie. Brak LCD i złącza CI ją dyskryminuje w moich oczach. Ale to kwestia gustu. Co kto woli. Pomijając wszystko, i tak uważam, ze najlepiej jest mieć tuner sat z LCD i mibox-a. Oczywiście dla legalnych. Tuner załatwia Ci TV i przy okazji robi za LCD dla tego drugiego, który mając z certyfikację netflixa obsługuje bezproblemowo filmy 4K. Nic nie trzeba kombinować. Włączasz i działa. Dla nielegalnych wystarczy sam mibox, czy inne pudełko z androidem TV rodem z chin. Zamiast tzw linijki wykupujesz sobie listę m3u po iptv i masz to samo co z tunera.
 3. Może wyprodukujesz podglądy swoich ekranów? p.s. ścieżki już zmieniłem więc być może teraz będzie OK.
 4. no cóż ścieżki w nim musza zostać poprawione, żeby były zgodne z oczekiwanym formatem.
 5. Zgaduję, że masz wybrany dodatek kolegi KOS.
 6. Człowieku, widzę że Ty jesteś z tych co twierdzą że wiedzą lepiej. Zrozum wreszcie że sam sprawdziłem, sam osobiście na swoim tunerze klikając na swoim pilocie. I szczerze pisząc mam w nosie czy mi wierzysz czy nie. Nie zamierzam Ci nagrywać żadnych dowodów bo te już nagrał zespół OBH. Co do prośby o image. Wejdź na forum OBH i w wątku zatytułowanym "OpenBH 4.3 Kodi 18.3 Beta 2" znajdziesz gotowe i DZIAŁAJĄCE softy !!!!
 7. Chyba dość konkretnie napisałem, że działa na netflixie. Ale specjalnie dla ciebie napisze drukowanymi. Filmy odtwarzane z netflixa (tak mam abonament i się loguję do niego korzystając z wtyczki pod kodi) działają na kodi 18.3 uruchomionym na vu solo4k. Masz jeszcze jakieś wątpliwości kolego?
 8. Dodane. Zrobiłem też (mam nadzieję, że działające) obejście problemu szukania ścieżek w openATV. Trochę też uporządkowałem ikonki, co może mieć wpływ na VTI.
 9. Twoja wiedza jest przestarzała. Jest już KODI 18.3 w becie na tunery Vu 4K obsługujące również DRM. Sprawdzone na netflixie. Już widzę płacz i skomlenie posiadaczy zgemmy hehe...
 10. @Kos: specjalnie dla ciebie zainstalowałem w OMB ATV 6.4 i sprawdziłem jak przeszukuje ścieżki. Oto przykładowy wynik dla definicji "BlackHarmony/buttons/key_ok.png" Dla porównania, to samo z openPLi Jak widać zespół openATV się troszkę zapętlił i kolejność jest nie taka jak być powinna. p.s. openATV to jakaś przeładowana kobyła z kupą zbędnych śmieci. Nie wiem jak można tego używać.
 11. nieprawda. wszystko co nie ma wyraźnie napisanego ATV/VTI jest na wszystko. Ja korzystam z pli
 12. A po cholerę Ci LCD4Linux. Kompletnie nie widzę żadnego sensu korzystania z niego skoro można to samo, a nawet i więcej mieć za pomocą skórki do LCD. p.s. podglądy można też instalować z terminala.
 13. Prościej chyba się już nie da wytłumaczyć.
 14. To trzeba zmienić soft na coś bez błędu.
 15. No więc ewidentnie openATV ma błąd logiczny w tej materii i traktuje skórkę standardową z większym priorytetem niż wybraną przez użytkownika. Rozwiązaniem powinno być wrzucenie swoich ikonek do katalogu /etc/enigma2/buttons/ W każdym bądź razie sądzę, że one powinny pozostać poza główną skórką. Każdy ma inny gust i niech sobie wgrywa co chce. Mi się Twoje niezbyt podobają. Można je dodać jako oddzielną paczkę, jak powyższy sposób się potwierdzi. p.s. openPLi działa poprawnie, czyli wyświetla ikony z podkatalogu buttons skórki blackharmony
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.