Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

zdzislaw22

VIP
 • Content Count

  596
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

zdzislaw22 last won the day on January 13

zdzislaw22 had the most liked content!

Community Reputation

85 Bardzo Dobra

1 Follower

About zdzislaw22

 • Rank
  Writer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mnie nie obchodzi co ktoś pisze, ja widzę u siebie AGC = 78% i tyle w temacie. I nie ma znaczenia ile on wynosi. Może być nawet 10% i wcale nie oznacza to, że coś jest źle ze sprzętem. Bo taka jest specyfika Automatic Gain Control.
 2. bzdura,mój solo4k pokazuje 78% Poza tym kto Ci powiedział, że to jakiś superważny parametr? Są ważniejsze mające wpływ na jakość odbioru.
 3. Wszystko sprowadza się do pobrania obrazka i zależy od tego co Twoja kamera udostępnia. Czy można pobrać obrazek (np. prawy klawisz w przeglądarce i Zapisz obraz...), czy tylko strumień. Jak to pierwsze, to sprawa będzie banalna, bo po prostu cyklicznie pobierasz obrazek. Jak drugie, to musisz skorzystać z ffmpega i cyklicznie uruchamiać go z przełącznikami, żeby z pierwszej klatki strumienia zrobił obrazek. Przykładów, jak to zrobić znajdziesz w sieci co niemiara.
 4. spoko, to nie koniec zamieszania ze skórkami VFD
 5. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i zastanów się, czy jesteś w dobrym miejscu
 6. nic się nie wywaliło, musisz ustawić w konfiguracji komponentów
 7. Najlepiej poczekać aż pojawi się aktualizacja w repozytorium publicznym.
 8. Na LCD nie ma raczej potrzeby żeby działało, bo i po co, skoro mamy do dyspozycji więcej niż jedną linię. Ale, jak ktoś się uprze i użyje konwertera z odpowiednim parametrem to i na TV będzie działać.
 9. odznacz wszystkie dodatkowo wybrane komponenty, bo najwyraźniej nie masz zainstalowanej wtyczki
 10. Prośba do użytkowników VTI, żeby po dzisiejszej aktualizacji weszli do konfiguracji komponentów e2 i sprawdzili czy góra dół działa poprawnie i czy wszystko wyświetla się bez dziwnych znaczków.
 11. Tego się tak nie da zrobić z jakimkowleik stumieniem. W innym wątku opisywałem czemu. Możesz w infobarze umieścić aktualne zdjęcie z Twojej kamery i ewentualnie je odświeżać co sekundę, ale strumienia na żywo się nie da bez dużych kombinacji.
 12. Brawo, dziękuję za tę złośliwość. Widać, ze zabrakło więcej argumentów. p.s. Dla Twojej wiadomości, Cyfra i CP mają w swojej ofercie moduły CI+ . Życzę powodzenia w używaniu takiego modułu na Twoim wypasionym DM one.
 13. Leszy bo szybszy, to jedyne co znalazłem w Twojej wypowiedzi. I żeby nie było, że się czepiam. Naprawdę się zastanawiam, czy jest jakakolwiek funkcjonalność, której nie miał ten Twój Solo2. Miałem go kiedyś i wiem co sobą reprezentuje. Dla mnie, jak już pisałem, brak złącza CI+ dyskwalifikuje ten tuner i stawia go na równi ze zgemmą a poniżej solo2, bo pochodzę z tego plemienia, które opłaca abonament(y).
 14. Kolego, a Ty miałeś kiedyś zgemmę, lub jakiś podobny tuner, że twierdzisz, że dm one jest lepszy? Jeśli tak to napisz w kilku konkretnych punktach, jakie widzisz różnice pomiędzy dreambox one a zgemmą, czy co tam miałeś. Bo wiesz kupowanie "na chwilę" tunera, żeby samemu się przekonać, jak Ty masz tę wiedzę, jest bez sensu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.