Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

krisux

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About krisux

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. idzie odpalic kamerke ktora nadaje tylko w mjpeg?
 2. Czy zdalne readery z takim samym kartonem mogą mieć wpływ na noki na moim? Jak logowac dane z tego konkretnego czytnika i na jakim levelu to robić? Z góry dzięki za pomoc.
 3. Jak wyeliminowac noki na cameleonie? Mam odpowiednie wpisy dla readera w ecm whitelist oraz ecm headerwhitelist oraz wykluczam kilka kanałów spoza oferty, a i tak oscam wyświetla ze 3% nok.
 4. no pewnie, inaczej bym nie pytał :)
 5. Nie działa kiedy w link jest wpisany login i hasło użytkownika apache ale spoko poradziłem sobie w inny sposób. Dzięki!
 6. Tak jest taka możliwość. Utwórz plik tekstowy z rozszerzeniem m3u, a jako zawartość wklej link do pliku m3u. Trzeba dodać jakiś tag? Może to być link do serwera http? Przykład jak poniżej nie działa... http://uzytkownik:haslo@nazwa_hosta:port/nazwa_pliku.m3u
 7. na kazdym systemie powyzej windows xp powinno to smigac lepiej bo jest nowsza wersja samby
 8. czy da sie wgrac jakos poprzez lan to image "serial_all_ipbox200_enigma_20100105.img" ??
 9. krisux

  Dvix Na Dm500?

  Odswierze troche temat bo mam problem... skonfigurowalem vlc na dreamie i odpalilem serwer na pc na dreamie widzi katalogi jednak nie pokazuje sie obraz po wybraniu filmu !? co moze byc przyczyna ?
 10. krisux

  samba + automount

  dziala ale po stworzeniu tego pliku nic nie pomoglo moze mam nadac jakies specjalne atrybuty tym plikom ?
 11. krisux

  samba + automount

  i co wpisac w rym pliku ?
 12. jak moge dodac by dream na gemini 4.5 z automatu montowal mi taki udzial smbmount "//192.168.0.100/harddisk" -U samba -c 'mount /var/mnt/dm800 -u 500 -g 100' ? dzieki za pomoc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.