Jump to content

saw70

Użytkownicy
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About saw70

 • Rank
  Czynny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Obecnie oglądam na skinie BlackHarmony,w Solo 4K VTI ,mam też parę innych skinów,nigdy nie miałem problemu z wyborem innego skina Teraz nie mogę uruchomić żadnego innego,po wybraniu solo mieli i nie chce wstać. Muszę wgrywać backup żeby podnieść solo. Co mogę zrobić by móc ustawić innego skina wgranego w dekoderze?
 2. Na telewizorze Smart instalujesz aplikację Smart IPTV po zainstalowaniu aplikacji pojawia Ci się adres mac wchodzisz w tą aplikację w kompie https://siptv.app/mylist/ wpisujesz swój adres mac i wysyłasz listę m3u do telewizora przez kompa
 3. Mam listę m3u oglądam ją na Smart Tv przez apkę Smart IPTV. Nie na wszystkich kanałach mam polskie epg,np. Hbo1 nie ma,Hbo2 już ma epg. Skąd pobrać polskie epg dla wszystkich kanałów i w jaki sposób to dograć do posiadanej swojej listy m3u. Otwierając listę przez notepad++ nie widzę żadnej różnicy wzrokowo między Hbo1 a Hbo2. W czym otworzyć tą listę by móc edytować i dodać polskie epg do kanałów na których brak epg. W programie siptv.app jest ramka epg w którą można wkleić link epg xml Kombinowałem ze znalezionymi,wgrywam listę od nowa,niestety nadal na wielu kanałach nie ma epg.
 4. Mam obydwa skiny do tej pory działały na Solo4k VTI Obecnie próba uruchomienia któregokolwiek kończy się nie uruchomieniem solo. Usunąłem oba zainstalowałem ponownie to samo. Może ktoś posiada i powie czy u niego działają te skiny Dzięki
 5. Chodzi mi o YouTubeTV plugin,nie you tube z IPTV player oczywiście z dekodera Może zobaczy ktoś na klipach 4k np. ten czy w ustawieniach ma opcję jakości 2160 po wybraniu filmu film gra owszem ale tylko 1080p i taka najwyższa wartość widnieje. Dekoder Solo4k VTI Piszcie jaki dekoder macie i czy gra wam w 2160.
 6. Czy komuś działa na tej wtyczce wyszukiwanie nowych gatunków? Mam wersję 17.20 zrobione swoje ulubione owszem grają nie mogę w żaden sposób wejść w szukanie gatunków by wyszukać nowe Instalowałem inne wersje na jakieś pojawiło się szukanie gatunków,po wejściu wołał zatwierdź ok,po zatwierdzeniu zawsze restart solo4 Może ktoś poratuje swoją działającą wersją.
 7. saw70

  Skiny Pingu

  Jest dużo modyfikacja skina Pingu,niestety wszystkie pod Open Pli Chciałbym uruchomić na Solo4k VTI któryś mod udało mi się tylko jeden pingu_vti_czaja0_988 Może Lucek pomyślałby i zrobił pod VTI ,lub podpowiedział jak uruchomić pod VTI,co trzeba w nich zmienić.
 8. już zrobiłem działa tylko wersja 1,4 i 1,8 2,0 i nowsze problemy rozwiązany problem
 9. Czy ktoś instalował ten plugin na Solo4k VTI ? Po wpisaniu w plugin ip przechodzę dalej wpisuję port 8181 lub 83 chyba że mam inny wpisać robię ok i następuje restart boxa,potem już nie mogę wejść w plugin bo zawsze restart. Muszę od nowa zainstalować ipk. Na LX2 instalowałem i działał bez problemu
 10. saw70

  Aeon FHD

  Image Hyperion 6.1 skin Aeon taki jak pokazujesz na obrazku. Czy ten skin nie obsługuje zwykłych picon tylko zzz? Zainstalowałem go na VTI ale nie działa.
 11. saw70

  Aeon FHD

  Zainstalowałem skin,wyświetla pogodę i działa ok ale nie wyświetla picon na pasku info mam picony 220x132 na każdym innym skinie są wyświetlane tutaj nie. Co zrobić z tym fantem?
 12. saw70

  Czas

  Solo 4K VTI 13.03 na wyświetlaczu zegarek wyświetla o 4min później. Szukam w ustawieniach i nic nie widzę,jak ustawić by godzina wyświetlała się prawidłowo.
 13. Dzięki SSS za konkretną odpowiedź. Pozdrawiam
 14. SSS Po Twojej radzie wgrałem ffmpeg'a.3.4.2 ,extplayer3 działał bez zarzutu w iptv pojawił się jednak problem z shoutcast,przy większości stacji po włączeniu restart solo4k natomiast shoutcast w IPTV gra bez problemu. Co może być powodem? Wróciłem do backupa z przed wgrania ffmpeg i shoutcast działa dobrze.
 15. Wgrałem backup bez libu ffmeg który uruchamia extplayer3 w IPTV i shoutcast działa. Czyli instalacja tych libów psuje shoutcast.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.