Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

KOMAND-OS

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About KOMAND-OS

 • Rank
  Nowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Witam U mnie również pokazuje podobną wartość z tego co pamiętam 554MB Też sprawdzałem na kilku softach. Może niech ktoś nas wyprowadzi z błędu :) Witam jak widać problem brakującej pamięci występuje nie tylko u mnie i choć do tej pory nikt nie napisał nic treściwego w owym temacie to chcę się podzielić informacją a dokładnie treścią e-maila od sprzedawcy gdzie kupiłem DUO4K . Napisał tak: Hello We have contacted the manufacturer today. (Satco Europe Gmbh). In response, we got the following. "Not all RAM banks are yet unlocked on DUO4k. Should this be necessary, this would be done via an update. There is nothing to change about that. All devices are fully populated. " Jakieś sugestie ? Piszcie ludzie bo temat jest ciekawy a co lepsze sprawdziłem w ten sam sposób zawartość ram w innym VU+ a dokładnie Vu+Solo2 i okazało się ze też są braki na 1GB w jaki jest wyposażony dostepne jest tylko nieco połowa.
 2. Pytanie do bardziej zorientowanych w temacie VU+, dekoder Vu+Duo4K wg danych podanych przez producenta ten model posiada pamięć ram LPDDR4 2GB jednak w systenie pokazuje się tylko 567MB. Dla jasnosci tematu image OpenAtv 6.3 ale testy były robione też na BH 3.0.7, BH 3.0.8, OpenPli 7 i na kazdym image Ogólna Pamięć: 567MB.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.