Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

tweed

Użytkownicy
 • Content Count

  306
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tweed last won the day on September 12 2019

tweed had the most liked content!

Community Reputation

43 Bardzo Dobra

About tweed

 • Rank
  Writer

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

619 profile views
 1. Użyj usługi MyFritz - https://sso.myfritz.net/ Adres domeny przydzielonej do routera Myfritz wpisujesz w przeglądarce z https://dkjlsaghgkaj.myfritz.net
 2. Jak nie zwróci - sprzeda taniej. Chętny się znajdzie co potrzebuje do kablówki dekoder z DVB-C/T2 na Linux E2. Ma wejście na kartę i moduł CI/CI+. Dołoży i kupi z DVB-S2X.
 3. Oscam musi jeszcze obsługiwać czytniki PCSC. Kup czytnik phoenix FTDI na usb będziesz pan zadowolony.
 4. https://en.avm.de/service/vpn/tips-tricks/setting-up-a-vpn-connection-to-fritzbox-in-android-kopie-1/ Shrew Soft VPN Client
 5. Pierwsza podstawowa sprawa w standardzie to głowice w VU+ Uno 4K - Uno 4K SE - Duo 4K - Solo 4K - Ultimo 4K to są podwójne głowice DVB-S2 FBC. Czyli dwie głowice satelitarne DVB-S2 FBC. 2 fizyczne głowice + 6 wirtualnych. Do Duo 4K - Ultimo 4K można wstawić dodatkową podwójną głowice DVB-S2 FBC Czyli mieć niezależne fizyczne 4 głowice satelitarne FBC + 24 wirtualne głowice satelitarne.
 6. VU Duo 4K to starszy brat VU Uno 4K SE - VU Uno 4K. Miałem VU Uno 4K SE - VU Uno 4K problemów z dźwiękiem nie zauważyłem. Vu Duo 4K ma jeden zasadniczy plus - przewagę nad Vu Ultimo 4K. Na Duo 4K działa dekodowanie jednocześnie z dwóch różnych modułów CI/CI+ Na Vu Ultimo 4K działa tylko jeden moduł CI/CI+ w jednym czasie.
 7. tweed

  satelity

  @Ktosiu W Polsce standard to: Hotbird - diseqc A - port 1 Astra - diseqc B - port 2 W Niemczech zaś jest odwrotnie: Hotbird - diseqc B - port 2 Astra - diseqc A - port 1 Czy to jasne teraz dla ciebie. Są jeszcze w Polsce konwentery Monoblock z odwróconym ustawieniem diseqc. Nie działały one prawidłowo na dekoderach po C+ gdzie nie można było zmienić ustawień diseqc w menu.
 8. tweed

  satelity

  Zapisz masz pod przyciskiem zielony
 9. @fisbistor InfinityHD inaczej być nie chce.
 10. Pewnie trzeba ustawić hasło dla root - w OpenATV jest taka opcja w sofcie - nie przez telnet. Port może się także nie zgadzać albo adres IP dekodera wpisany do TC.
 11. Tym bardziej że za przystępną cenę można mieć router z serverem VPN - OPENVPN - podłączyć skonfigurować i będzie działać. Następnie podłączyć klientów ( telefon - tablet - komputer ) po VPN - OPENVPN.
 12. Pomarańczowej karty Orange nie widziałem. Biała karta Orange działa w oscam bez większych problemów. Z tego co pamiętam to wyłączyli na białej dostęp do paczki C+.
 13. Z zewnętrznej sieci do własnych sprzętów w sieci domowej w domu w miarę bezpiecznie to łączyć się po VPN ( OpenVPN ). Odpada w tym momencie przekierowanie - otwarcie portów na świat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.