Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

Any

MODERATORZY
 • Content Count

  338
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Any last won the day on April 13 2018

Any had the most liked content!

Community Reputation

35 Bardzo Dobra

About Any

 • Rank
  Writer

Profile Information

 • Tuner
  VU+ DUO

Recent Profile Visitors

3,255 profile views
 1. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 2. @Discovery zainstaluj libcrypto-compat_0.9.7-r4_all.ipk libssl0.9.8_0.9.8x-r15.0_mips32el.ipk następnie zainstaluj poniższego oscama z repo kolegi jej@n oscam-svn-11529-mipsel-ssl098 powinno ruszyć. libcrypto-compat_0.9.7-r4_all.ipk libcrypto0.9.8_0.9.8x-r15.0_mips32el.ipk
 3. Any

  Vu+Solo 4K

  Witam @karino3 jeśli pobrało to poszukaj w Menu-Ustawienia-System tak przynajmniej jest w OpenPLI
 4. Można to zmienić wgrywając image skompilowane na nowym kernelu, ale jak tak sobie czytam to widzę, że BH 2.1.1 jest z nowym kernelem a ty piszesz, że właśnie takie image masz nie używam tego image więc nie jestem w stanie powiedzieć czemu masz kernel 3.1.1 To,że nie trzeba wgrywać, lub aktualizować całego image wystarczy tylko podmienić sterowniki
 5. Witam Do zainstalowania najnowszych sterowników wymagany jest nowy kernel dla vu duo to 3.9.6 z tego co się orientuję tylko VTI wypuściło image z nowym kernelem. Tak więc jeśli masz image na starym kernelu, to tuner nie wystartuje. Wersję kernela sprawdzisz posyłając komendę w telnecie uname -r @Lucek owszem tak zaktualizujesz image natomiast same sterowniki można zaktualizować niezależnie.
 6. Pobierz >> TO i wypakuj odpowiednio inadyn do /usr/sbin, inadyn.conf do folderu /etc Teraz plik inadyn.conf uzupełnij swoimi danymi. Sprawdź czy plik inadyn ma odpowiednie prawa ( 755 ). Do pliku rcS w /etc/init.d dopisz echo "Start inadyn" /usr/sbin/inadyn & Restart tunera i zobaczymy :) A tak z ciekawości zrób: opkg update opkg list | grep inadyn i pokaż wynik
 7. Przepraszam literówka powinno być opkg install inadyn-mt
 8. Rozumiem, że doinstalowałeś odpowiednie paczki i komenda puszczona w telnecie nie wypluła żadnych błędów.
 9. No tak chyba miało być opkg update opkd install inadyn-mt koniecznie w tej kolejności
 10. Nie wiem jak to jest z tym meobootem bo nie używam, ale najwyraźniej brakuje jakiegoś modułu do jego poprawnej pracy. Może jeszcze raz spróbuj wgrać wszystko od początku.
 11. A do czego jest ci potrzebny meoboot jaki masz tuner? Nie pchaj do tunera czegoś z czego nie korzystasz.
 12. Pobierz >> TO i wypakuj w odpowiednie miejsce. Jaki masz tuner może warto pomyśleć o aktualizacji Openpli?
 13. @ziemiak a nie możesz sobie zaktualizować z poziomu pluginu ? Otwierasz IPTVplayer i ostatnia pozycja to jest Aktualizacja (autorestart)
 14. Any

  konwerter

  Chyba sam sobie odpowiedziałeś pisząc, że na multiswitchu działa sprawdź jakie on ma tłumienie ;)
 15. Sprawdź tak: opkg update opkg install gst-plugins-bad-rtmp opkg install librtmp0 opkg install librtmp-bin opkg install gst-plugins-bad-cdxaparse opkg install gst-plugins-bad-vcdsrc A >> TU masz paczke do rtmp po rozpakowaniu skopiuj liby do /usr/lib i /lib a pozostałe do /usr/bin/ i /bin/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.