Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

Big-Apple

Użytkownicy
 • Content Count

  1,126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Dobra

About Big-Apple

 • Rank
  SuperWriter

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak sobie patrze co tutaj piszecie o wadach DUo 4k to patrząc na ten model GIGABUE ma to samo co Zgemma http://hevex.pl/index.php?p54,gigablue-uhd-quad-4k-2xdvb-s2x-fbc 2 głowice S2X + DVB-T2 jest sygnał w dB. Co nie działa to co działa w DUO a no jak od lat słynny plugin bitrate viewer. Ciekawe czy w ogóle można go komuś zleć by skompilował taki plugin do GIGA BLUE.
 2. Bo znajomek z UK ma 85cm multifeed z 6 konwerterami i też nie działa mu skanowanie automatyczne. On ma SOLO 4k i być może też przejde na SOLO 4k bo mi Czesi przechodzą na HEVC naziemnie Na ustawieniach na których widzisz fotke nie działa na SOLO 4k nie działa na DUO 2 ale za to działa na Formuler F4 i Dm800. Dm800 Formuler F4 jako i DUo2 na starych głowicach to wszystko to głowice SINGLE. SOLO 4k ma 2 głowice dualne. to jest 2x sat. A na swoim Duo2 też nie działa astra .Ja mam 2 anteny .Też go wymienie na SOLo 4k więc chce wiiedzieć jak ustawić Astre.
 3. Niestety też nie działa. Przy skanowaniu automatycznym też nie znajduje astry. Z reszta u znajomka w UK też znajduje tylko hotbirda a on ma 6 pozycji. Pytasz czy aby na pewno tak mam podłączone konwertery do multiswitcha. Na Formuler F4 tak mi działa ale tam mam głowice single. W SOLO 4k są 2 dualne. Mam nadzieje że jak coś będę mięc swojego dualnego to będę bez problemu obsługiwać obrotnice.
 4. Big-Apple

  QUAD DVBS2X

  https://store.impex-sat.de/katagorien/479-gigablue-uhd-quad-4k-dual-dvb-s2x-tuner-v2-4260190962878.html Głowica T2 mi potrzebna Porównaj ten tuner do VU+ SOLO 4k. Co do S2X obadaj 5 west. Tam masz sporo w S2X oraz multistream.
 5. Big-Apple

  QUAD DVBS2X

  Tutaj Hollex niby informuje że jest model z wbudowanymi 2x dvbs2x https://hollex.pl/odbiornik-gigablue-uhd-quad-4k-p-931.html Ktoś to może potwierdzić? Oczywiście nie działa bitrate viewer na kanałach HD/SD natomiast na 4k ponoć działa.
 6. Big-Apple

  oscam

  Mam awarie Vu+ więc chwilowo jestem na DM800 image open pli home made by jakis al sharry jak zainstalowac oscama? Alvernative softcam manager to jedyna opcja?
 7. Nie wiem na ile to pewne ale ktoś powiedział że producent zaprzestał produkcji DUO 4k.
 8. W moim wypadku np na naziemnej jest tylko % . A sat jest dB . Mi to jest przydatne. Jak się ma obrotnice to po wichurach można zobaczyć czy coś się przestawiło. A jak ktoś ma zestaw multifeed to takiej osoby niedotyczy Dlatego szukam kogoś z tym modelem i image na atv. VTI nie posiada dB.
 9. Big-Apple

  OSCam PowerVu

  Z tego co ktoś pisał na pewnym forum ekipa która zrobiła wcześniej AFN nie jest już zainteresowana poza tym w końcu przejdą na verimatrix i będzie po herbacie.
 10. W My metrix jest zmiana z % na dB .No i tutaj ktoś twierdzi że nie działa pomimo zmiany tego ustawienia. Jest jeszcze image Open Pli.
 11. Czyli co Vu+ 4k Se też nie obsłguje sygnału w dB tak jak Duo4 i Ultimo4k ? To tylko Solo4k jest jedynym modele z obsługa dB?
 12. Big-Apple

  DVB-T2

  Jaką masz instalacje naziemną? Jaka antena czy odbierasz też mux l4?
 13. Big-Apple

  Problem OSCam

  Szukam małej pomocy sprawa wręcz kuriosalna. Znajomek ma karte Tivusat która nagle zaczęła się regularnie wywalać karta jest podłączona raptem do 3 kljentów. 1 to newcamd 2 to local ultimo oraz 3 cccam solo 4k . Testuje ją w czytnikach smargo a to jednym drugim czytnik wew i nic. Pochodzi mniej niż 2 doby i znowu powyższy komunikat. Druga sprawa . Loadbalancer =1 czasami powoduje że Rai 1 HD nie działa jako jedyny kanał. Image to Open ATV 6.3 . Jeszcze gdzieś z miesiąc temu wszystko hulało na oscamie 11539 trunk a teraz takie skutki. Ktoś coś doradzi?
 14. Obadam i dam znać . Image to ATV 6.2 . Czytam też że nie będzie ponoć kontynuowany i należy przejśc na 6.3 . Tuner ma rodzinka no ale ja też zamierzam przejść na HEVC
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.