Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

J@J

Użytkownicy
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Dobra

About J@J

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  lbn
 • Tuner
  Zgemma h9 Twin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten będzie najlepszy tylko wygraj czyste image na pendriv wtedy bez problemu uruchomisz iptv.
 2. Może być klasyczny,bo w Twin tylko ten otwór nie pozwala grubszego zamontować. https://www.linuxsat-support.com/thread/136333-h9-combo/?pageNo=1
 3. Ja mam ustawione na 5min ale wraz słychać szum hdd,i już brak pomysłów na co zwrócić uwagę,mam open atv 6.3 ale to samo było na Hyperion 7.
 4. Sprawdzałeś u siebie że tak piszesz?ustawiłem że ma być wyłączona i świeci ale na zielono.I pewnie nie tylko u mnie Openatv 6.3.
 5. Wam nie przeszkadza ta czerwona dioda która świeci tak jasno że może służyć za latarkę.
 6. Mam instrukcję przed sobą tam nie ma informacji jaki ma być hdd,mam 14 dni na zwrot to skorzystam z tego prawa i dodatkowo darmowy przez inpost. Zapytam jeszcze czy jakbym zdjął z dysku tą obudowę metalową to dysk działał by dobrze czy jest ona wymagana. Tak pasuje ale wersja tzw.slim gdyby ktoś wcześniej podkreślił to,to było by fajnie,no nic mam jeszcze nboxa.
 7. Zwykły dysk 2,5 nie pasuje musi być ssd.i kij tam odsyłam z powrotem tuner,to tak na przyszłość dla innych aby wiedzieli na 100%. Niektóre dyski ssd mają także 7mm i więcej grubości.
 8. J@J

  Serwis NBOX gdzie???

  Dokładnie,poszukaj kogoś w pobliżu nawet na olx.
 9. J@J

  Sagemcom UHD/ESI 88

  Szukaj w dziale Sagem https://www.sat-4-all.com/board/topic/261428-esi-88-openpli-86/
 10. Do połączenia używam wifi,dysk wyjmowany/wkładany bez problemu,lepsze działanie pilota (od kilku osób)i nowy gwarancja.Ale wszystko wyjdzie podczas używania.
 11. Najnowszy oscam 11572,a konfigi będziesz miał w etc/tuxbox/config
 12. Prawdopodobnie jakieś słabe odbiorniki w tunerach.
 13. Sprzedałem h7s,teraz planuję kupić h9 twin także myślę że tam będzie lepiej działał a i wifi ma i kieszeń na hdd i niedrogo.
 14. Restart boxa może da radę,miałem kiedyś podobnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.