Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

J@J

Użytkownicy
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Pozytywna

About J@J

 • Rank
  Czynny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  lbn
 • Tuner
  Zgemma h7s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Także nie działa,dalej wyskakuje komunikat,wrzuciłem po ftp do folderu iptv ->hosts
 2. Nie mogę odtworzyć filmu ani pobrać na dysk gdyż wyskakuje komunikat " Brak poprawnych linków. Ostatni błąd: "Link zabezpieczony przez Google ReCaptcha v2 wejdź na https: //ekino-tv.pl i odpal dowolny film przez przeglądarkę na komputerze" tak zrobiłem lecz dalej nie działa,jakiś inny sposób.
 3. Ale możesz zwiększać głośność telewizora za pomocą pilota zgemmy? Mogę zwiększyć ale głos w tunerze nie w tv,bo takiej chyba opcji nie ma jak w pilocie od nboxa(nie oryg.)
 4. U mnie na plazmie Panasa także nie działa to dobrze,tzn.tv włączony na dvbt ->włączam tuner i normalnie przełącza się na odpowiednie wejście hdmi,ale jak już wyłączę tuner to tv nie przełącza się na dvbt tylko muszę ręcznie pilotem,próbowałem wielu ustawień i nic(OpenAtv 6.3) a także to samo na hyperion 6.4.
 5. Oprogramowanie on-line i tam powinna być wersja 6.3, piszę z pamięci ale tam musisz szukać,pobierze ci i zainstaluje.
 6. Tylko aby było za co płacić,bo filmu na c+ czy hbo to nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem bo po prostu nic ciekawego nie ma.
 7. jak listę m3u dodać do tunera zgemma h7s i oglądać kanały?
 8. Napisz gościowi że masz dwa tunery w domu.
 9. Na forum już nieaktywnym była informacja że można odłączyć jeden przewód z kostki,patrząc od środka tj.3 po lewej i logo nie będzie świecić,przetestowane u siebie.
 10. J@J

  Zgemma H7S Hyperion

  Zmień i po testuj ,ogólnie może być.
 11. J@J

  Gubienie sygnału

  A jakbyś sprawdził na innej instalacji np.sąsiada czy tak samo jest,bo jak tak to odsyłaj tylko nic nie mów że po burzy.
 12. I podaj jeszcze do kompletu swój adres i niebiescy będą mieć zajęcie.
 13. J@J

  [PLUGIN] MyUpdater

  Wrzyć ipk przez total commander do /tmp i potem przez dream explorer zainstaluj,to tak pobieżnie,powinno ci się udać.
 14. Ja używam jeszcze Hyperion
 15. W open atv coś pozmieniali,wcześniej było var/bin(softcam) i var/keys(config)a teraz to nie wiadomo gdzie szukać.Z pluginu Myupdater można było pobrać aktualne a teraz niby się instaluje ale nie działa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.