Jump to content
Na forum sat-4-all.com obowiązuje bezwzględny zakaz oferowania sharingu oraz umieszczania linków do treści łamiących prawa autorskie.

RHC

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Pozytywna

About RHC

 • Rank
  Nowy

Previous Fields

 • Gadu-Gadu
  4677783

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kętrzyn
 • Hobby
  £amanie kana³ów.
 • Tuner
  DM7025
 1. chcę sprzedać karte NC+ tylko brakuje kanałów darmowych jakie logi mogę załadować na tą karte?
 2. Ruszyła karta TNK niebieska w której caid był zmieniony na nowy B01 wgrałem logi TNK HD i działa na CCCam 2.2.1.W CCCam który plik odpowiada za dekodowanie nie których kanałów? (PRIO,PROVIDER?)
 3. Karta ma okres około 3 miesięcy. Na razie napisałem na forum NC+ zobaczymy co będzie działo się.
 4. Posiadam 2 karty NC+ zakupiona tego roku i TNK.Karta NC+ działała na Oscam.Karta TNK działała po załadowaniu logów z chomikuj w tej chwili nie działa.
 5. Witam.Posiadam DM7025 + Oscam i z dnia na dzień nagrywałem drużyne - a nagle wszystko zgasło.Co mogło być przyczyną pakietu darmowego NC+ że nie działa? Karta została zakupiona na Allegro w dużych ilościach sztuk to co w tej chwili zmieniło się. Posiadam starą karte TNK + phoenix dvbdream Poszukuje w tej chwili logów.Proszę o propozycje działających logów.
 6. RHC

  Newenigma2 DM7025

  Dzięki. Poszukuje dobrej i nowszej wersji oscam dla DM7025 Newenigma2 v3.2 OK działa tylko że teraz jak sparować z cccam 2.2.1 Wszystko działa i to spowodu czystej konfiguracji OSCAM. Mam zamiar dorzucić do tego działanie CCCam 2.2.1 chyba że przepisać providery do oscam. Może ktoś wrzucić oscam-mod.
 7. RHC

  Newenigma2 DM7025

  Dzięki. Poszukuje dobrej i nowszej wersji oscam dla DM7025 Newenigma2 v3.2 OK działa tylko że teraz jak sparować z cccam 2.2.1
 8. RHC

  Newenigma2 DM7025

  Kupiona została na allegro 39zł cena spadła do 37zł (wywalenie pieniędzy w błoto) SMART HD + 1 msc (to się okaże) oscam zajmuje 838096 Spróbuje odblokować na oscam tylko jeszcze potrzebuje skorygować konfiguracje.
 9. RHC

  Newenigma2 DM7025

  Kupiłem i za chiny nie mogę jej uaktywnić mam trochę stary sprzęt DM7025 CF4GB CCCam 2.2.1, SkyStar2 + phoenix + DVBDREAM + Cnxcam 1.0.3beta2(versja 1.0.4b zacina się) dzwoniłem i aktywowałem i gówno.
 10. RHC

  Newenigma2 DM7025

  Chyba koniecznie trzeba to zrobić bo inaczej przeładowuje się i crashing po enigmie. Chociaż używałem przedtym DCC v2.98 też należy uważać. Dobre to z tym CF poszukam na allegro licytacji jakieś 512MB. Dzisiaj odblokowałem tnk smarthd logi z chomikuj za świeciło i jestem zmuszony sprzedać karte którą kupiłem nc+ smarthd granatową. Jeszcze raz dzięki za PDF-a. Czy po miesiącu do karty NC+ znajde logi?
 11. RHC

  Newenigma2 DM7025

  ta wersja nie działa.Bootuje tuner do pewnego czasu wyświetlacz tunera nic nie wyświetla.
 12. Czy może ktoś pomóc w odnalezieniu i przesłać dobrą wersje newenigma2 dla dm7025? Potrzebuję wymienić na nowy.
 13. RHC

  DM7025 Flashowanie

  oczywiście należy nacisnąć strzałke w dół z panela i włączyć zasilanie bądz przycisk "power" tylko teraz pytanie jakim programem przerabiać tuner i dlaczego podczas przełączania kanałów spowalnia obraz przez 2 s. czyżby też można coś odłączyć?
 14. Czołem Jakie należy nacisnąć przyciski tak żeby pojawił się na panelu kontrolnym adres IP dreamboxa i stop.Nie chce mi się odłączać wszystkich przewodów i podłączać przez com do komputera.Szukam dobrego sposobu na załadowanie IMG,NFI... Usunąłem wszystko z flasha ponieważ uznałem że jest przepełniony.Chętnie skorzystałbym z podpowieci do tego typu najlepszych programów kasujących dane pamięci flash i wprowadzających nowe oprogramowanie. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.